A-Race Extreme Show indir

31 Mayıs 2013 Yazan  
Kategori Araba Yarış Oyunları, Genel Oyunlar

A-Race-Extreme-Show-indirA-Race Extreme Show, birbirinden eğlenceli araba yarış oyunları arasında bulunan ve özellikle içerisindeki aksiyonu ve yarış macerası vazgeçilmez oyunlardan biri olan bu oyunu sizlerde çok seveceksiniz. İnanılmaz görsel şölene katılacak olduğunuz bu oyunda nefes kesen araba yarışlarında bu kez kazanın en sert yapan sürücü yarıştan men edilmek zorunda kalacak, bunun nedeni ise kesinlikle kaza yaptığınızda aracınızda hiç sağlam yer kalmayacak olmasındadır. Bir bayan yarış sürücünün ne kadar profesyonel araba kullanabilecek olduğunu tüm dünyaya bu oyun ile gösterebileceksiniz. A-Race Extreme Show oyunu, oynamak isteyen yarışçılara çok büyük görevler düşüyor ve bu görevlerin en önemli olanı sadece arabanızı çok hızlı kullanmak değil aynı zamanda katıldığınız yarışın yönetimi de sağlamak olacaktır.

A-Race Extreme Show incelemesi : Bu oyunda bayan sürücüyle diğer araba yarış sürücülerini zorlu mu zorlu yarışA-Race-Extreme-Show-download maceraları bekliyor, üstelik bu maceraların her biri birbirinden farklı pistlerden oluştuğunu da bilmelisiniz. Bu oyunun özelliği aslında sadece yarışmak değil aynı zamanda katıldığınız yarışlarda çeşitli ödüller kazanarak kariyer elde etmeye çalışacaksınız. Diğer araba yarış oyunlarından en büyük farkı ise araçlardaki kaza sonrası ilerleme gibi bir özelliği olmamasıdır. Bu özellik tabi ki çok da hassas trafik kazalarını kapsamıyor ama aracınızla nefes kesen çok yüksek hızlara ulaştığınızda kaza yaparsanız eğer aracınız öncelikle yanmaya başlayacak ve kısa sürede patlayacak olduğundan olabildiğince kazasız ilerlemeye çalışmalısınız. Korkusuz ve oldukça cesur olan bayan sürücümüz bu mükemmel oyunda sizleri adeta şaşkına çevirebilecek kadar etkili araç kullanabiliyor.

A-Race-Extreme-Show-demoA-Race Extreme Show oyununda birbirinden güçlü motorlarla donatılmış olan araçlarla maksimum adrenalin yaşanması adına yapılan çalışmalar gerçekten yerli yerindedir. Oyundaki kaza görüntüleri bile çok gerçekçi yani önünüzde ilerleyen bir araç çok sert kazaya karışırsa anide çok şiddetli bir şekilde patlayacak olduğundan onlara ya fark açacaksınız yada çok geriden takip ederek son lapa geldiğinizde gaz pedalına çok daha hızlı basarak ilerlemeye çalışacaksınız. Üstün özellikle ve inanılmaz geliştirilmiş pistleriyle mükemmel araba yarış oyunu oynamak istiyorsanız A-Race Extreme Show oyunu indirme sayfamızdan bu oyunu ücretsiz indirebilirsiniz. İyi eğlenceler dileriz. 

A-Race Extreme Show tanıtım videosu :

Oyun içerisindeki temel özellikler ve sistem gereksinimleri

İşletim sistemi : XP/Vista/Win7/Win8
Dosya Boyutu : 2 GB
Ram Bellek : 512 MB
Ekran Kartı : 256 MB
Oyun Yapımcı : 1C Company
Eklenen Tarih : 31-05-2013
Oyunu Yazan Editör : Enes SADIÇ
Platformlar : PC
Oyun İndirme sayısı        : 1082

A-Race Extreme Show oyunu ücretsiz kurulum dosyası

 A-Race-Extreme-Show-oyunu-indir
A-Race: Extreme Show-oyunu-indir-butonuA-Race Extreme Show oyununu indirmek için butona tıklayınız.

A-Race Extreme Show oyunu genel özellikleri

  • 12 karakter desteği- kendi beceri ve motivasyonları daha zengindir.
  • Profesyonel oto-tasarımcılar tarafından tasarlanan 8 konsept otomobile sahiptir.
  • Adrenalin gösteri için özel olarak inşa edilmiş 15 üzerinden eşsiz parça bulunuyor.
  • Çeşitli araba yükseltmeleri ve ayar değişikliklerini kapsayabiliyor.
  • Bir yarış oyunu ve bir yönetim sim birleştiren orijinal oyundur.

2 Oyunu İndirme Sayısı

Oyun indir | Oyunlar indir | Oyun indirme sitesi

Oyun Hakkındaki Görüşleriniz

Oyun indirmenin en kolay adresi Oyun indir sitemize abone olun!

CAPTCHA (Şahıs Denetim Kodu) Resmi
*
 

Önemli Uyarı : Oyun indiren oyun severlerimizin indirecek oldukları oyunlar hakkındaki açıklamalarda bulunan oyunun kurulum ayrıntılarını okumalarını tavsiye ederiz. Oyunun tamamen indiğini görmeden siteyi terk etmeyiniz. Sizler için oyunun tüm ayrıntılarını burada paylaşıyoruz.