Advent Rising indir

Advent Rising indirAdvent Rising oyunu, aksiyon ve macera oyunları son zamanlarda en sık oynanan oyunlar sıralamasında yerini alan bu oyunda çok eğlenceli bir maceraya yolculuk yapacaksınız. Bilim kurgu tarz oyunlardan hoşlanıyorsanız bu müthiş oyunda zamanın nasıl geçtiğini anlamayacak ve çok sevecek olduğunuz Advent Rising oyunundaki tüm yeniliklere sizlerde şaşıracaksınız.

Advent Rising incelemeMacera oyunu oynamak isteyen oyun severler için sitemizde yer verdiğimiz bu eğlenceli oyunda sizi çok farklı karakterle çok değişik görevlerde yer almanızı sağlıyoruz. Oyunda bilim kurgu tarzı oyunlarında görmeyecek olduğunuz bir çok geliştirilmiş özellikleri ve geliştirilmeleri sizlere sunulan en kaliteli macera oyunu olabilecek oyunların arasında yer alıyor. Bu oyunda bir kaç çılgın bilim adamın dünyayı yok etmek için tasarladığı çok güçlü makineler ve robot savaşçılara karşı apansız bir savaş mücadelesi içerisinde olacaksınız.

Bu oyunda sizleri çok değişik karakterler bekliyor örneğin ; insan ve uzaylılara ait çok güçlü saldırı araçları, hover tanklar ve uçan araçlar da dahil olmak üzere inanılmaz araçlar tasarlanan bu mükemmel oyunda sınırsız silah cephanesi ve eşsiz güçlü patlayıcıları birleştirdiğiniz de ortaya çok güçlü bir karakter çıkacaktır. Advent Rising oyununda bir çok yeni karakterler ile karşılaşacak olduğunuz gibi aynı zamanda siz oyun severler için özenle tasarlanan haritalar üzerinde çok şiddetli ve çok güçlü saldırılarda bulunacaksınız. Oyundaki kahramanımız korkusuz ve oldukça güçlü olduğunu gibi aynı zamanda çok fazla cesur olduğunu size kanıtlayacaktır.

Kahramanımızın sizin bilginize saldırı şiddetini en şekilde kullanmak için yardıma ihtiyacı var oyunda gereken herşey bulunuyor sınırsız silah ve sınırsız cephanelik ile düşman yaratıklara dünyayı dar edeceksiniz. Bilim kurgu oyunları severler için tasarlanan bu eşsiz oyunu oynamak isteyen oyun severler için sitemizde yer verdiğimiz Advent Rising oyunu indirme sayfamızdan bu oyunu ücretsiz indirebilirsiniz. İyi eğlenceler dileriz.

Advent Rising oyunu sistem gereksinimleri – Advent Rising oyunu ekran görüntüsüAdvent Rising oyunu indir

İşletim Sistemi : Windows XP/Vista/Win7
İşlemci : Pentium 4 2.1 ve üzeri
Ram : 512 MB
Gereken Hard Disk Alanı : 2,1 GB
Ses Kartı : DirectX uyumlu
Video kartı : 256 MB
DirectX : 9 ve üzeri
Klavye ve mouse

Advent-Rising-oyun-indir

 

Advent Rising oyunu indirmek için yandaki butonu tıklayınız.

Advent Rising tanıtım videosu :

Sitemizdeki Oyun indir linklerinin geneli oyunların kendi üreticileri tarafından yayınlanan linklerden oluşmaktadır. Bilgisayarınızın güvenliği için Oyun indirme linkinden indirmiş olduğunuz bütün oyunları virüs taramasından geçirmenizi tavsiye ederiz.

1 Oyunu İndirme Sayısı

Oyun indir | Oyunlar indir | Oyun indirme sitesi

Oyun Hakkındaki Görüşleriniz

Oyun indirmenin en kolay adresi Oyun indir sitemize abone olun!

CAPTCHA (Şahıs Denetim Kodu) Resmi
*
 

Önemli Uyarı : Oyun indiren oyun severlerimizin indirecek oldukları oyunlar hakkındaki açıklamalarda bulunan oyunun kurulum ayrıntılarını okumalarını tavsiye ederiz. Oyunun tamamen indiğini görmeden siteyi terk etmeyiniz. Sizler için oyunun tüm ayrıntılarını burada paylaşıyoruz.