Age of Empires 1 indir

03 Aralık 2011 Yazan  
Kategori Genel Oyunlar, Strateji Oyunları

Age of Empires I indir Age of Empires efsanesinin ilk serisi! Sene 1998, bilgi sayar teknolojisinin yeni yeni gelişmeye başladığı yıllar ensemble studios’un özenle hazırladığı ve ilk göz ağrı olan strateji oyun serisinin henüz ilki Age of Empires 1. Oyun başlarda adını duyurana kadar biraz sıkıntı çekmiş olsa da, şimdilerde dünyayı kasıp kavuran bir sanal efsane haline gelmiştir.

Kısa zamanda dünyaya kendisini sevdiren Age of Empires, dünya çapında milyonlarca hayran kitlesi oluşturarak kitleleri peşinden sürüklemiştir. İşte şimdi size sunacağımız bu oyun, Age of Empires serilerindeki macera ve aksiyon senaryolarının başlangıcıdır. Age of Empires 1 oyunuyla zamanınızı çok eğlenceli ve mükemmel maceralar yaşamak istiyorsanız Age of Empires 1 oyunu indirme sayfamızı ziyaret ediniz.

Oynayana mutlaka stratejik bir şeyler öğreten bu oyun, her serisinde insana mutlaka yeni birşeyler öğreten tapılası bir oyundur. Oyunda seçtiğiniz karakterle, henüz ilk levelden başlayarak güçsüz bir halde iken level atladıkça kendinizi geliştiriyor ve stratejik savaşların ortasına dalıyorsunuz. Hangi karakter daha güçlü, hangi karakterin vuruşu daha bonus getirir gibi ince detayları öğrendikten sonra oyun hepten vazgeçilmez hale geliyor.   Oyunun ana fikri, dünyada hiç bir ırkın üstün ırk olmadığı ve her ırkın bir birine karşı üstünlüğünün bulunduğudur. Oyunda kendi karakterinizin yanı sıra, bir medeniyet seçerek askeri birlik oluşturuyorsunuz ve size verilen haritaya göre strateji sınırlarını zorlayarak başka medeniyetleri fethedip kendi medeniyetinizi genişletiyorsunuz.

İt is the first game of Age of Empires legend. İn 1998, when the virtual technology was getting better new,  ensemble studios has made this first serial strategy game named Age of Empires. At the begining, the game have got some troubles about being popular but as the time past it has been the  most  popular strategy game in the world and has been a legend. Age of Empires made the world love it’s selfes in  little time and made millions of fan community all over the world. Olso the Age of Empires teachs you newest things when you play and you always learn ”thinking strategly” by playing this game. At the begining of Age of Empires, you select a character and you start game from the first level being a weak man. By the passing levels, you become a strong character and you find your self in the war adventures. When you learn the trick details in the game, the becomes more indispensable for you. The basic opinion of this game is, there is no excellent race in the world and every races have superiority to the others. At the Age of Empires, By the leves passes you become a powerfull civilization and you start occupy the others then you become more powerful. But first of all, you have to think strategly while doing this and if you want to be succesfull with Age of Empires, your strategies have to be wisely.

Age of Empires 1 oyunu indirme gereksinimleri Age of Empires I indir

İşletim sistemi: Windows 2000/XP/Vista/7
İşlemci:  İntel Pentium 4 Dual Core 2.0 GHz
Bellek: 1 GB
Sabit Disk:  4,4 GB
Video Memory: 512 MB
Ses Kartı: DirectX Uyumlu
DirectX: 9.0
Klavye & Fare

age of empires 1 oyun-indir

 

Age of Empires 1 oyunu indirmek için yandaki butonu tıklayınız.

8 Oyunu İndirme Sayısı

Oyun indir | Oyunlar indir | Oyun indirme sitesi

Oyun Hakkındaki Görüşleriniz

Oyun indirmenin en kolay adresi Oyun indir sitemize abone olun!

CAPTCHA (Şahıs Denetim Kodu) Resmi
*
 

Önemli Uyarı : Oyun indiren oyun severlerimizin indirecek oldukları oyunlar hakkındaki açıklamalarda bulunan oyunun kurulum ayrıntılarını okumalarını tavsiye ederiz. Oyunun tamamen indiğini görmeden siteyi terk etmeyiniz. Sizler için oyunun tüm ayrıntılarını burada paylaşıyoruz.