Agrar Simulator 2012 indir

11 Ocak 2012 Yazan  
Kategori Genel Oyunlar, Simulasyon Oyunları

Agrar Simulator 2012 indir Agrar Simulator 2012 oyunu, yılın ilk similasyon oyunu olarak tarihe geçen bu oyunu sizler için inceledik ve sizlere ücretsiz oyun indir imkanıyla Agrar Simulator 2012 oyununu sunuyoruz. Bu oyun gerçekten çok muhteşem hazırlanmış 2012 yılının yenilikleri eklenmiş gerçekten bu oyun sizleri harika bir temayla karşılamaktadır.

Similasyon oyunlarının en yenisi olan bu oyunda traktörle çiftçilik yaparak hem geçiminizi sağlayacaksınız hemde muhteşem eğlenceli fidan yetiştirme etkinliklerine katılacaksınız . Oyunda boş  vaktiniz hiç olmayacak zaten boş vakit olsa canınız çok sakılır diye düşünüyoruz. Agrar Simulator 2012 oyunda en yeni traktörleri ve tarım gereçlerini kullanarak oyunda ekinler ekebilir ya da tarlalarınızı sürebilirsiniz. Bu oyun da daha önce hiçbir oyunda görmediğiniz tarım araçlarını kullanma imkanına sahip olacaksınız.

Agrar Simulator 2012 oyununda size uzun ve geniş bir arazi verilmekte aynı zaman da bom boş olan bu araziyi kendiniz geliştirirerek yetiştireceğiniz tahıllardan elde ettiğiniz gelir sayesinde yeni traktörler alacaksınız. İster dört çeker ister iki çeker alabileceğiniz traktörler kendinize ve arazi şartlarınıza en uygun olanını seçin ve oyuna hemen başlayın. Oyunda çeşitli tarım araçları var bunlardan bazıları tarlalarınızı düzgün ve kolay sürmeniz için sapan, ektiğiniz tohumlardan verim alabilmek için gübre dağıtıcı makinesı, her türlü ekinlerinizi toplamanız konusunda size en çok yardımcı olacak olan römork ve yine ekinlerinizi harmanlayabileceğiniz süper bir harman makineniz bu oyunda sizleri hazır beklemektedir.

Muthiş bir çiftçilik oyunu olan bu oyunda mevsimlere de dikkat ederek  ekimler yapacaksınız gerçek hayatımızdaki hemen herşeye çok dikkatli davranmalısınız. Oyundaki traktörlerin markalarını merak ediyorsanız hemen söyleyelim dünyaca ünlü olan hemen hemen dünyanın her yerinde kullanılan Fendt, Challenger, Massey Ferguson ve Valtra marka traktörleri bu oyunda hepsini bir arada görebileceksiniz hangisini daha iyi tanıyorsanız onu seçmenizi tavsiye ederiz gerçekten çok ama çok eğleneceksiniz bu oyunda zamanın nasıl geçtiğini anlamayacaksınız. Agrar Simulator 2012 oynu indirme isteyen oyun severlerimiz için hazırladığımız indirme linkine ulaşmak için lütfen ”Oyunu indir” butonuna tıklayınız. Oyunlarimm.com ekibi olarak herkeze iyi eğlenceler dileriz.

Agrar Simulator 2012 oyun indirme sistem gereksinimleri  Agrar Simulator 2012 indir

Windows XP/Wısta/Wın 7
Pentium III 1000 MHz işlemci
256 MB Bellek
Sabit diskte 3 GB boş alan
128 MB Ekran Kartı
DirectX destekli ses kartı
DirectX 9.0 veya üzeri Sürümü

 

Agrar Simulator 2012 oyun-indir

 

Agrar Simulator 2012 oyununu indirmek için yandaki butonu tıklayınız.

Agrar Simulator 2012 tanıtım videosu :

Sitemizdeki Oyun indir linklerinin geneli oyunların kendi üreticileri tarafından yayınlanan linklerden oluşmaktadır. Bilgisayarınızın güvenliği için Oyun indirme linkinden indirmiş olduğunuz bütün oyunları virüs taramasından geçirmenizi tavsiye ederiz.

GD Star Rating
loading...
Oyun indir | Oyunlar indir | Oyun indirme sitesi

Oyun Hakkındaki Görüşleriniz

Oyun indirmenin en kolay adresi Oyun indir sitemize abone olun!

CAPTCHA (Şahıs Denetim Kodu) Resmi
*

Yorum onaylama sistemi etkin; yorumunuzun yayınlanması biraz zaman alabilir.

 

Önemli Uyarı : Oyun indiren oyun severlerimizin indirecek oldukları oyunlar hakkındaki açıklamalarda bulunan oyunun kurulum ayrıntılarını okumalarını tavsiye ederiz. Oyunun tamamen indiğini görmeden siteyi terk etmeyiniz. Sizler için oyunun tüm ayrıntılarını burada paylaşıyoruz.