Agricultural Simulator 2013 indir

30 Kasım 2012 Yazan  
Kategori Genel Oyunlar, Simulasyon Oyunları

Agricultural Simulator 2013 indirAgricultural Simulator 2013 oyunu, simülasyon oyunları arasında bulunan çiftlik oyunlarının en iyi olan Farming Simulator 2013 oyunu hayranları için hazırlanan aynı özellikleri taşıyan bu oyunu çok seveceksiniz.

Oyun dünyasında o kadar çok simülasyon oyunu var ki aralarından seçim yapmak gerçekten çok zor hal alıyor. En yeni ve en iyi çiftlik kurma ve çiftlik yönetme oyunları oynayan oyuncuları çok sevindirecek olan bu oyunu muhakkak denemenizi tavsiye ederiz.

İşletim sistemi : XP/Vista/Win 7
Dosya Boyutu : 5 GB
Ram Bellek : 2 GB
Ekran Kartı : 256 MB
Oyun Yapımcı : AGCO
Eklenen Tarih : 29-11-2012
Oyunu Yazan Editör : Enes SADIÇ
Platformlar : PC
İndirilme sayısı             : 49
Agricultural Simulator 2013 oyunu indir
Agricultural Simulator 2013 oyun-indirAgricultural Simulator 2013 oyununu indirmek için yandaki oyunu indir butona tıklayınız.

Agricultural Simulator 2013  inceleme : Bu oyunda oyuncuları çok daha özgür hale getirilmiş olan haritası ve çeşitli tarımAgricultural Simulator 2013 indir 1 araçları ile baş başa kalacaksınız. Oyunda evet yanlı duymadınız tamamen özgür ve kendi isteğinize göre hareket edebileceksiniz. Bu oyun diğer tarım oyunlarına göre farklı olarak tasarlanan traktörler, kamyonetler ve çeşitli işinizi oldukça kolaylaştıracak olan tarım aletleri ile çok eğlenceli zaman geçirebileceksiniz. Oyuna başlarken zaten mal varlığı oldukça fazla olan bir çiftçi olarak özgürce oyunda istediğiniz gibi davranabileceksiniz ama eğer daha fazlasını isterseniz çok daha fazla ekim çalışmaları yaparak para gücünüzü arttırmanız gerekiyor. Oyun içerisinde geliştirmeler ve çiftlik özellikleri adına hemen hemen herşeyin en ince ayrıntısına kadar inebilen yapıya sahip olan Agricultural Simulator 2013 oyununu muhakkak denemenizi öneriyoruz.

Agricultural Simulator 2013 indir 2Agricultural Simulator 2013 oyununda birbirinden güçlü traktörlere takılan çeşitli tarım araçları ile en geniş arazileri sürme, ekme ve biçme gibi ihtiyaçlarınızda size oldukça fazla yardımcı olacaktır. Oyun içerisinde büyük bir çiftliğin çok daha güzel ve çok daha verimli genişletilmesi açısından hiç bir eksiği olmaya bu oyuna hayran kalacaksınız. Oyunda inanılmaz derece neşeli bir kasaba içerisinde yaşamak zaten başlı başınca çok heyecan verici oluyor. Oyunda sadece tarım ile değil aynı zamanda hayvancılık ile de para kazanacak ve çok eğlenceli hayvan bakım işlerinde çalışacaksınız. Oyun içerisinde en çok merak edilen traktör modelleri de bulunuyor bu markalar adeta dünya devlerinden olan markalar Massey Ferguson, John Deere Fenot, Voltra ve Gecko markasına ait tüm traktör ve çeşitli her türlü tarım malzemelerini kullanabilecek olduğunuz bu oyunda daha önce hiç görmemiş olduğunuz kadar çok değişik aletler ile çalışmalar yapabileceksiniz.

Oyunda en ince detaya kadar inebilen özellikler içerisinde yer alan oldukça gerçekçilik paya sahip olan traktörlerin yakıtlarını sürekliAgricultural Simulator 2013 indir 3 takip etmelisiniz, çalışırken fark ettiniz bittiğini hemen yakıt istasyonuna giderek paranıza göre deponuza euro dizel motorin yakıt alarak kaldığınız yerden devam edebilirsiniz. Agricultural Simulator 2013 oyununda akıl almaz özellikleri ve çok eğlenceli çiftlik geliştirme olaylarına karışmanın vermiş olduğu heyecan ile oynayacak olduğunuz bu oyunda inanılmaz yenilikler sizleri bekliyor. En yeni simülasyon oyunu olan bu oyunu sizlerde oynamak istiyorsanız Agricultural Simulator 2013 oyunu indirme sayfamızı kullanarak bu oyunu ücretsiz indirebilirsiniz. İyi eğlenceler dileriz.

Bu oyuna benzer olan ve oldukça heyecan verici özelliklere sahip olan Farming Simulator 2013 oyunu indirme sayfasına da buradan ulaşabilirsiniz.

Agricultural Simulator 2013 indir linki yenilendi!

Sitemizdeki Oyun indir linklerinin geneli oyunların kendi üreticileri tarafından yayınlanan linklerden oluşmaktadır. Bilgisayarınızın güvenliği için Oyun indirme linkinden indirmiş olduğunuz bütün oyunları virüs taramasından geçirmenizi tavsiye ederiz.

9 Oyunu İndirme Sayısı

Oyun indir | Oyunlar indir | Oyun indirme sitesi

Oyun Hakkındaki Görüşleriniz

Oyun indirmenin en kolay adresi Oyun indir sitemize abone olun!

CAPTCHA (Şahıs Denetim Kodu) Resmi
*
 

Önemli Uyarı : Oyun indiren oyun severlerimizin indirecek oldukları oyunlar hakkındaki açıklamalarda bulunan oyunun kurulum ayrıntılarını okumalarını tavsiye ederiz. Oyunun tamamen indiğini görmeden siteyi terk etmeyiniz. Sizler için oyunun tüm ayrıntılarını burada paylaşıyoruz.