Alarm für Cobra 11 Burning Wheels indir

Alarm für Cobra 11 Burning Wheels indirAlarm für Cobra 11 Burning Wheels oyunu, aksiyonlar dolu macera filmi olan Kobra takibi filmini hatırlamayan yoktur diye düşünüyoruz. Mükemmel aksiyon sahneleriyle bizleri tv başına kilitleyen kobra takibi adlı filmin oyunu olan Alarm für Cobra 11 Burning Wheels oyunu ile maceralara kaldığınız yerden devam edeceksiniz. Oyunda filmlerdeki gibi müthiş suçlu takibinde olacaksınız. Oyun boyunca zor ve çok tehlikeli görevler yer alacaksınız ki oyunun baş rolünde siz varsınız. Apansız suçlar işleyen ve sürekli halkı zor durumda bırakan çete üyeleri yakalamak bu oyunda gerçekten çok zor olduğunu sizlere söyleyelim sizde ben zoru severim suçluları yakalayabilirim diyorsanız Alarm für Cobra 11 Burning Wheels oyununa hemen başlamanızı tavsiye ederiz.

Alarm für Cobra 11 Burning Wheels inceleme :

Bu oyunda nefes kesen bir kovalamaca peşinde olacak ve inanılmaz eğlenceli görevlerin üstesinden ekip arkadaşınız ile gelmeye çalışacaksınız. Kobra takibi oyununda heyecan bitmek bilmiyor uzun mu uzun olan bu oyunda mükemmel ötesi araçlarla araba çetelerinin peşine düşecek ve olağan üstü heyecanlı kovalama içerisinde olacaksınız. Oyundaki suçluların hepsinde müthiş derece kaliteli hazırlanan araçları olması sizin işinizi biraz daha zora sokuyor olacak bunun nedeni oldukça tehlikeli ve maksimum hızlarda şehrin en işlek yerlerinde kovalamaca içerisine gireceksiniz ve onları durdurmak inanın hiç kolay değildir.

Alarm für Cobra 11 Burning Wheels, oyundaki harita oldukça büyük ve geniş olduğundan suçlular rahatça kaçabiliyor ve inanılmaz araba kullanabiliyorlar ama sizin özelliğinizi unutuyorlar sizin özelliğiniz derken sizin cesaretinizden bahsediyoruz oyunda çok cesur ve cesaretli olmak zorundasınız özellikle oyunda yakalamaya çalıştığınız suçlunun peşinden yarışırken her an herşey olabilir yani trafiğin en yoğun olduğu bölümlerde çok şiddetli kaza yapabilirsiniz ve hiç sucu olmayan masum insanlarında canına kıyarsınız. Böyle birşeyin olmasını asla istemezsiniz.

Aksiyonlarla dolu olan bu oyunun grafikleri de oldukça kaliteli olduğunu söyleyebilir ve bir o kadar da gerçekçi seslendirmesi sayesinde sizlere tam bir aksiyon oyunu oynama heyecanı yaşatan bu oyunu oynamak isteyen oyun severler için hazırlamış olduğumuz Alarm für Cobra 11 Burning Wheels oyunu indirme sayfamızdan bu oyunu ücretsiz indirebilirsiniz.

Alarm für Cobra 11 Burning Wheels indirme linki yenilendi!

Alarm für Cobra 11 Burning Wheels sistem gereksinimleri – Alarm für Cobra 11 ekran görüntüsü Alarm für Cobra 11 Burning Wheels oyunu indir

İşletim sistemi: XP/Vista/7
İşlemci:  İntel Pentium 4 Dual Core 1.2 GHz
Ram Bellek: 512 MB
Sabit Disk:  1,7 GB
Video Memory: 256 MB
Ses Kartı: DirectX Uyumlu
DirectX: 9.0
Klavye & Fare

Alarm für Cobra 11 Burning Wheels oyunu-indirme butonuAlarm für Cobra 11 Burning Wheels oyunu indirmek için yandaki butonu tıklayınız.

Alarm für Cobra 11 Burning Wheels tanıtım videosu :

GD Star Rating
loading...
Oyun indir | Oyunlar indir | Oyun indirme sitesi

Oyun Hakkındaki Görüşleriniz

Oyun indirmenin en kolay adresi Oyun indir sitemize abone olun!

CAPTCHA (Şahıs Denetim Kodu) Resmi
*

Yorum onaylama sistemi etkin; yorumunuzun yayınlanması biraz zaman alabilir.

 

Önemli Uyarı : Oyun indiren oyun severlerimizin indirecek oldukları oyunlar hakkındaki açıklamalarda bulunan oyunun kurulum ayrıntılarını okumalarını tavsiye ederiz. Oyunun tamamen indiğini görmeden siteyi terk etmeyiniz. Sizler için oyunun tüm ayrıntılarını burada paylaşıyoruz.