Assassin’s Creed 3 indir

Assassin's Creed 3 indirAssassin’s Creed 3 oyunu, çeşitli aksiyon ve macera savaş oyunları ile kendini kanıtlamış olan bu mükemmel oyun serisinin son oyunu olan bu oyuna sizleri de davet ediyoruz. Sitemizdeki Assassin’s Creed oyunu ilk serisinden aldığımız yorumlardan da yola çıkacak olursak son zamanların en iyi aksiyon ve savaş oyunu olduğunu anlayabiliyoruz.

Assassin’s Creed 3, oyunun binlerce hayranı oyunun çıkış tarihi olan günü akıllarına kazımış ve oyun çıkar çıkmaz sahip olma isteği ile heyecanla beklerlerken sonunda Ubisoft oyun firmasından cevap geldi ve bu eşsiz oyunu oyun dünyasına kazandırmayı başardı.

Assassin’s Creed 3 inceleme : Bu oyunda nefes kesen aksiyonları ve maceralara kendinizi kaptıracaksınız! Bu oyun Assassin’s CreedAssassin's Creed 3 demo indir 2 oyununun devamı olduğunu sizlere söyleyebiliriz. Grafik kalitesi ve ses efektleri ile ses getiren bu müthiş oyunda oyuncuları apansız mücadeleye sürükleyecek olan macera yollarına devam eden kahramanımızın amacı bu kez çok daha fazla tehlikeli olduğunu sizlere kanıtlayacaktır. Muhteşem doğa manzaralarının içerisinde girdiğiniz acımasız savaşın şiddet oranı biraz daha artmış ve oyuna uygun görülen yaş sınırlaması olarak belirtilmiştir. Oyunun şiddet oranının artması basit bir olay tabii ki de değil ama oyuna başladığınız da kahramanımızın kullanacak oldukları silahları gördüğünüz de sizlerde kafanızda ne kadar geniş kapsamlı bir savaşın içerisine düştüğünüzü anlayacaksınız. 

Assassin's Creed 3 indir downloadAssassin’s Creed 3 oyunu, içerisinde çok daha büyük düşman ordusu ve çok detaylı bir harita içerisinde savaşmaya hazırlanmanızı istiyor. Basit ve kolay bitmeyecek olan bu savaşta bu kez çok daha üstün özelliklere sahip silahlar ve çok daha hızlı hareketlerle ilerleyebilen kahramanımız ile oyunun tadını çıkartacaksınız. Oyundaki kahramanımız adı aynı yani Connor olduğunu zaten biliyoruz. Connor adlı vatan sever kahramanımız tek başına ülkesinin topraklarına el koymak isteyen birliklerin tepesine çığ gibi düşüyor ve apansız bir savaşın mücadelesini veriyor. Cesur ve oldukça fazla cesaretli olan kahramanımızın gözü kara ve bu kezde bütün savaş zorluklarına göğüs germeye hazır olduğunu söyleyebiliriz. Assassin’s Creed 3 oyununun içerisindeki harita tamamen değişmiş ve oyundaki zorluk seviyesi biraz daha artmış olduğundan çok daha gerçekçi ve daha fazla aksiyonlar ile dolu anlar yaşamanıza olanak sağlıyor.


Ses getiren savaş taktikleri ve inanılmaz derece eğlenceli oyun oynama teması ile sizler için hazırlanan bu oyunda hayatta kalmak için Assassin's Creed 3 downloadcanla, başla ve çok büyük bir istekle operasyonlar düzenlemek zorundasınız. İşini oldukça temiz ve sessiz halletme özelliği olan kahramanımızın çok güçlü suikast planları var ama bu planları nerede nasıl yapacak olduğu konusunda sizde ona yardımcı olacaksınız. Oyun içerisinde oldukça akıllı bir planlanmış harita özellikleri sayesinde kıyasıya geçen bir çarpışma anlarını an ve an yaşama tadını çıkartacaksınız. Bu kez oyunda sadece korkunç ormanlarda değil aynı zamanda masum sivil insanlarında olduğu kalabalık ortamlarda da düşmanlarınızı ayırt edecek ve onları sessizce ortadan kaldırmaya çalışacaksınız. Connor’un amacı belli ve geri dönüşü olmayan bir yola çıktığını en başta bilmenizin yanı sıra bu oyunun sonu kadar gitmenizi sağlayacak kadar kaliteli sunulan bu oyunun Assassin’s Creed 3 oyunu indirme sayfasını da sizlere için hazırladık ve sizlerin beğenisine sunuyoruz. İyi eğlenceler dileriz.

Assassin’s Creed 3 indirme sistem gereksinimleri 

İşletim sistemi : XP/Vista/Win7/Win8
Dosya Boyutu : 8 GB
Ram Bellek : 2 GB
Ekran Kartı : 512 MB
Oyun Yapımcı : Ubisoft Games
Eklenen Tarih : 03-02-2013
Oyunu Yazan Editör : Enes SADIÇ
Platformlar : PC
İndirilme sayısı             : 362487

Assassin’s Creed 3 Ücretsiz Sürümüdür.

Assassin's Creed 3 oyunu indir
Assassin's Creed 3 indir oyun-indirAssassin’s Creed 3 oyunu indirmek için butona tıklayınız.

Assassin’s Creed 3 tanıtım videosu :

4 Oyunu İndirme Sayısı

Oyun indir | Oyunlar indir | Oyun indirme sitesi

Oyun Hakkındaki Görüşleriniz

2 Yorum yapılmış "Assassin’s Creed 3 indir"

  1. recep demişki 08 Şubat 13 20:18 

    OYNUN ÇIKIŞ TARİHİNİDE EKLESENİZ GÜZEL OLURDU KAÇ YILINDA YAPILMIŞ BİLMEK İSTERİM

  2. asaın demişki 27 Eylül 14 09:15 

    güzel oyun

Oyun indirmenin en kolay adresi Oyun indir sitemize abone olun!

CAPTCHA (Şahıs Denetim Kodu) Resmi
*
 

Önemli Uyarı : Oyun indiren oyun severlerimizin indirecek oldukları oyunlar hakkındaki açıklamalarda bulunan oyunun kurulum ayrıntılarını okumalarını tavsiye ederiz. Oyunun tamamen indiğini görmeden siteyi terk etmeyiniz. Sizler için oyunun tüm ayrıntılarını burada paylaşıyoruz.