Bagger Simulator 2011 indir

14 Ekim 2012 Yazan  
Kategori Genel Oyunlar, Simulasyon Oyunları

Bagger Simulator 2011 indirBagger Simulator 2011 oyunu, simülasyon oyunu severlere inanılmaz bir oyun ile daha tanışma fırsatı veriyoruz. Simülasyon oyunları son zamanlarda dünyanın en kaliteli sunumları ile bir çok oyun severlere sınırsız oyun oynama deneyimi kazandırmayı başarıyor.

En gerçekçi oyunları ile sınırsız eğlenceli ve heyecanlı oyunları ile bizleri karşılayan simülasyon oyunları arasında yer alan Bagger Simulator 2011 oyunu ile sizleri çok eğlenceli zaman geçirmenizi sağlamak istiyoruz. Oyunda sizler için hazırlanan iş makineleri ile müthiş işler başaracak olduğunuz oyun oynama mekanlarında inanılmaz maceralar yaşayacak olduğunuzu söylemek istiyoruz. Simülasyon oyunu hayranlarını sevindirecek ve çok eğlendirecek olan bu oyunu muhakkak oynamanızı tavsiye ederiz.

Bagger Simulator 2011 Oyunu Genel Bilgiler :

Bagger Simulator 2011 oyunu sistem gereksinimleriBagger Simulator 2011 tanıtım videosu ve Bagger Simulator 2011 oyun hakkında tüm açıklamaları sitemizde bulabilirsiniz.

Bagger Simulator 2011 inceleme : Bu oyunda kendinizi bir yapı firmasının başında bulacaksınız, oyun içerisinde tüm yapı işlerine siz bakacak ve aynı zamanda şehrin tüm ağır işlerini siz yaparak para kazanacaksınız. Oyun içerisindeki ilk göreviniz alt yapı çalışmaları olacak, alt yapı çalışması için gerekli bütün iş makinesine sahip olacak olduğunuz bu oyunda Ptt, elektrik ve doğal gaz boruları gibi alt çalışmaları düzenleyecek ve ekstra olarak kanalizasyon kanalları açarak çok büyük yapı işlerinde yer alacaksınız. Oyundaki ağır iş makinelerinin içerisinde beton kamyonu olan mixer, beton pompası, kum çakıl taşıma kamyonları gibi araçları görebilecek ve çok şaşıracaksınız.

Bagger Simulator 2011 oyununda kamyon,kepçe ve ağır iş makineleri ile çok heyecan verici olduğu kadar çok gerçekçi bir oyun oynama deneyimine ortak olacaksınız. Oyunu oynamak oldukça kolay diyebiliriz ama herne olursa olsun bu oyunda işinizi asla askıya almamalısınız çünkü çok tehlikeli anlara şahit olacak ve enkaz altında kalma riskleri ile burun buruna olacaksınız. Bagger Simulator 2011 oyununda çok uzun çukurlar açabilecek ve çok uzun sürebilen çalışmalarda yer alabileceksiniz. Eğlenceli ve heyecan içerisinde oynayacak olduğunuz bu oyuna sitemizden sahip olabilecek olduğunuz Bagger Simulator 2011 oyunu indirme sayfamızdan ücretsiz indirebilirsiniz. İyi eğlenceler dileriz.

Bagger Simulator 2011 tanıtım videosu :

İşletim sistemi : XP/Vista/Win 7
Dosya Boyutu : 4,5 GB
Ram Bellek : 1 GB
Ekran Kartı : 512 MB
Oyun Yapımcı : Astragon
Eklenen Tarih : 14-10-2012
Oyunu Yazan Editör : Enes SADIÇ
Platformlar : PC
İndirilme sayısı             : 30
 Bagger Simulator 2011 oyunu indir
Bagger Simulator 2011 oyun-indir-butonuBagger Simulator 2011 oyunu indirmek için yandaki butona tıklayınız.

85 Oyunu İndirme Sayısı

Oyun indir | Oyunlar indir | Oyun indirme sitesi

Oyun Hakkındaki Görüşleriniz

3 Yorum yapılmış "Bagger Simulator 2011 indir"

  1. kürşat demişki 18 Aralık 13 18:48 

    oyun çok güzel sağolun.

  2. umut demişki 04 Şubat 14 06:40 

    bu oyunun hilelerini der misiniz?

  3. bora demişki 27 Temmuz 14 12:22 

    Teşekkürler

Oyun indirmenin en kolay adresi Oyun indir sitemize abone olun!

CAPTCHA (Şahıs Denetim Kodu) Resmi
*
 

Önemli Uyarı : Oyun indiren oyun severlerimizin indirecek oldukları oyunlar hakkındaki açıklamalarda bulunan oyunun kurulum ayrıntılarını okumalarını tavsiye ederiz. Oyunun tamamen indiğini görmeden siteyi terk etmeyiniz. Sizler için oyunun tüm ayrıntılarını burada paylaşıyoruz.