Blur oyunu indir

Blur indirBlur oyunu, müthiş araba yarış oyunlarının oyun piyasasına sürüldüğü bu dönemlerde bizlerin oldukça fazla dikkatini çeken bu oyunda sizlerinde yer almasını tavsiye ediyoruz. Araba yarış oyunlarının en sık oynanan oyunlarından olan bu oyunda sizleri çok heyecan verici özelliklere sahip olan yarış arabalarının hazırlanmış olduğunu söyleyebiliriz. Blur, oyununa benzer oyunları geride bırakabilen yenilikleri ile sizlere sunulan bu oyunda yarış oyunlarında arayabilecek olduğunuz bütün özelliklerin yer aldığını söyleyebiliriz ve sizleri bu oyundaki yarış heyecanını muhakkak ortak olmanızı istiyoruz.

Blur Oyunu Genel Bilgiler :

Blur oyunu sistem gereksinimleriBlur oyunu tanıtım videosu ve Blur oyun hakkında tüm açıklamaları sitemizde bulabilirsiniz.

İşletim sistemi : XP/Vista/Win 7/Win 8
Dosya Boyutu : 4 GB
Ram Bellek : 2 GB
Ekran Kartı : 512 MB
Oyun Yapımcı : Activision Games
Eklenen Tarih : 16-10-2012
Oyunu Yazan Editör : Enes SADIÇ
Platformlar : PC, PS3
İndirilme sayısı             : 187429
 Blur oyunu indir
Blur oyunu indirBlur oyunu indirmek için yandaki butona tıklayınız.

Blur oyunu inceleme : Bu oyundaki mükemmel araba yarışlarında yer almak için ilk önce kendi istatistiklerinize uyabilen aracı seçmekte zorlanacaksınız, oyundaki yarış arabalarının hepsi inanılmaz şık ve göz alıcı modern donanımlara sahip olan araçlardan olduğunuz söyleyebiliriz. Oyunda işiniz kendi aracınızla çeşitli zorlu yarışlara katılarak bahis üzerine girmiş olduğunuz araba yarışlarında lider olarak para kazanmak olacaktır. Blur oyununda aracınız içerisinde maksimum hızlara ulaştığınızda sizi inanılmaz bir görüş açısı bekliyor fakat biraz bulanık olması sonucunda kaza yapma oranınız artabilir oyundaki aracınız ile çok hızlı olduğunuzda biraz daha özen göstermeye çalışmalısınız. Oyundaki yarış esnasında aracınızın teknik arızalar oluşturabiliyor ve arızalar size simge ile belirtiliyor bu anahtar işareti gördüğünüz de hemen en yakın tamirhaneye girerek aracınızı onarmalısınız aksi taktirde aracınız yanar ve külünü bile bulamazsınız.

Oyunda birbirinden eğlenceli sahneler ve çok heyecan verici yarış pistleri üzerinde kıyasıya araba yarışlarında kendinizi gösterecek olduğunuz gibi tüm rakiplerinizi şaşırtacaksınız. Blur oyununda birbirinden lüks ve modifiye açısından zenginleştirilmiş araçlarda özellikle çelik jantlar ve zenon farlar sizin ilk ilginizi çeken araç donanımlarından olacaktır. Oyun içerisinde bulunan bütün araçlar turbo boost yüklü motorlara sahip olması sonucunda aslında herkez aynı eşit hızlara ulaşabilen araçlarla yarıştıklarını söyleyebiliriz. Aynı özellikler farklı kasa modelleri ile ayrılmış bir şekilde sizi karşılayacak olan bu oyunda en önemlisi direksiyon hakimiyetine çok iyi sahip çıkmanızı gerektiriyor böylece oyunda lider olmanın en kolay yollarını kullanabileceksiniz. Araba yarış oyunlarının en kaliteli sunumlarından biri olan bu oyunda sizlerde yer almak ve apansız yarışlara katılmak için Blur oyunu indirme sayfamızdan oyunu indirme hizmetini sizlere sağlıyoruz. İyi eğlenceler dileriz.

48 Oyunu İndirme Sayısı

Oyun indir | Oyunlar indir | Oyun indirme sitesi

Oyun Hakkındaki Görüşleriniz

1 Yorum yapılmış "Blur oyunu indir"

  1. abdullah demişki 22 Aralık 13 15:29 

    çok güzel bir oyun teşekkür ederim

Oyun indirmenin en kolay adresi Oyun indir sitemize abone olun!

CAPTCHA (Şahıs Denetim Kodu) Resmi
*
 

Önemli Uyarı : Oyun indiren oyun severlerimizin indirecek oldukları oyunlar hakkındaki açıklamalarda bulunan oyunun kurulum ayrıntılarını okumalarını tavsiye ederiz. Oyunun tamamen indiğini görmeden siteyi terk etmeyiniz. Sizler için oyunun tüm ayrıntılarını burada paylaşıyoruz.