Bus Simulator 2008 indir

13 Nisan 2012 Yazan  
Kategori Genel Oyunlar, Simulasyon Oyunları

Bus Simulator 2008 indir Bus Simulator 2008 indirBus Simulator 2008 indirOtobüs sürme simülasyon oyunlarının en yapımcı olan Astragon firması otobüs kullanmayı severler için Bus Simulator 2008 oyununu en detaylı bir şekilde hazırladı ve bizlerde sitemiz aracılıyla sizlere ücretsiz indirme imkanıyla Bus Simulator 2008 oyunu indirme sayfamızı hizmetinize sunuyoruz.

Harika bir simülasyon oyunu olan otobüs sürme oyununda çeşitli bölgeler çok zorlu anlar yaşayacak ve eğleneceksiniz. Bu oyunda eski versiyonlarına göre hemen, hemen herşeyin değiştiğini daha oyunun ilk açılışında fark edeceksiniz özellikle açılış menüsüne çok dikkat edin çok basit ve kolay geçiş sistemi sağlanmış ve her yaştaki otobüs kullanma hayranı olan oyun severler rahatça açılabilecek bir tasarım harikası oyundur.

Bus Simulator 2008 Oyunu Genel Bilgiler :

Bus Simulator 2008 oyunu sistem gereksinimleriBus Simulator 2008 oyunu tanıtım videosu ve Bus Simulator 2008 oyun hakkında tüm açıklamaları sitemizde bulabilirsiniz.

İşletim sistemi : XP/Vista/Win 7
Dosya Boyutu : 550 MB
Ram Bellek : 512 MB
Ekran Kartı : 128 MB
Oyun Yapımcı : Astragon
Eklenen Tarih : 13-04-2012
Oyunu Yazan Editör : Enes SADIÇ
Platformlar : PC
İndirilme sayısı             : 138
 Bus Simulator 2008 oyunu indir Bus Simulator 2008 indir
oyun indir2 Bus Simulator 2008 indirBus Simulator 2008 oyunu indirmek için yandaki butona tıklayınız.

Bus Simulator 2008 oyunu inceleme : Bu oyunda oyuna başladığınız da kendinizi gerçekten bir otobüs içerisinde ve çeşitli uzunluklarda tasarlanan değişik halk otobüslerinin sürücüsü olarak hayal edeceksiniz. Otobüs sürme oyunlarından olan Bus Driver Gold oyununu bile sizlere aratmayacak olan bu simülasyon oyununu muhakkak oynamanızı tavsiye ediyoruz. Simülasyon oyunlarının en iyilerinden olmayı başaran bu oyunda çeşitli heyecan dolu senaryolar sizleri hazır bekliyorlar. Oyunda değişik model otobüslerle ve farklı renklerle donatılmış halk otobüsleriyle oyun oynamanın tadına varacaksınız. Oyunun en başında seçenek olarak sunulan firmaların birinin üyesi olmak için seçim yapıyorsunuz yani bu üyeliğin kapsamı oyunda yolculara aynı zamanda bilet satıp para kazanacak ve daha gelişmiş özelliklere sahip otobüs sahibi olmaya çalışacaksınız.

Otobüsçülük oyunlarının en önemli kuralını tekrar hatırlatmak istiyoruz. Bus Simulator 2008 oyununda da en önemli kural yolcu ve müşteri memnuniyetidir. Oyunda kullanacak olduğunuz araç taksi değil trafiğin en geniş ve en uzun araçlarından olan otobüslerden birini kullanacaksınız. Oyunda trafik kurallarına harfiyen uymak zorundasınız ama bunu öyle düşünmeyin kendinizin ve taşıdığınız yolcuların canları adına çok dikkat etmeniz gereken trafik kurallarına muhakkak uymalısınız. Otobüs kullanmak gerçekten çok zor bir iş hele ki bu halk otobüsü ise işleriniz biraz daha zorlaşacak olduğunu belirtmek istiyoruz.

Bus Simulator 2008’de yolcuları almak için duraklara yanaşmak ve indirmek için duraklara yanaşmak konusunda dahil olmak üzere çok dikkatli davranmalısınız bunun nedeni sizi an ve an takip eden yolcular otobüs kullanış şeklinizi beğenmeyecek olursalar bir daha ki seferleriniz de asla sizin otobüsünüz ile seyahat etmeyi tercih etmezler ve maddi bir çöküşe uğrarsınız buda oyun içerisinde de olsa pek iç açıcı bir durum olmadığını bilmelisiniz. Kullanacak olduğunuz otobüs zaman geçtikçe yani oyunda başarılı oldukça daha da uzatılacak ve artık tamamen işinizi profesyonelce yapmak zorundasınız, özellikle virajlarda otobüsünü yoldan çıkartmamak için genişten manevralar alarak dönüşleri sağlamak zorundasınız. Trafiğin müsait olmadığı yerler muhakkak olacak her zaman yol verin çünkü sizin aracınız uzun ve geniş olduğundan size yolda geniş bir manevra alanı gerekecektir.

Bus Simulator 2008 oyunu başlıca bir şoförün hayat hikayesi gibi hazırlanmış bir oyun olduğunu sizlerde hissedeceksiniz oyundaki ilk otobüsünüze sahip olduğunuz çok çalışarak o firmayı satın alabilir ve kendi işinizin patronu olabilirsiniz. Peki bu şirketin sahibi olduk ama halen otobüsümüz aynı mı kalacak diye sorularınızı duyar gibi oluyor hayır tabiki de aynı kalmayacak zengin olduğunuz da dilediğiniz otobüsü alıp yolcu kazanmaya devam edebilecek hatta otobüsünüze yapıştırma reklam bantları bile yapıştırabilir veya otobüsünüzün renklerini özelliklerini ayarlayabilirsiniz.

Gelelim oyunda en çok merak edilen kısıma yani oyunun grafik ve görüntü performansına Bus Simulator 2008 oyununun takip kameraları çok zenginleştirilmiş çok yakın uzak ve direksiyondan kontrol edebilir ve çok daha fazla eğlenebilirsiniz. Oyundaki otobüsünüzün farlarını, kornasını, silecek, sağ ve sol sinyalleri ve kapı açma, kapama gibi donanımları da siz kontrol edeceksiniz. Simülasyon oyunlarının en iyilerinden olan Bus Simulator 2008 oyunu indirme sayfamızdan indirmiş olduğunuz kurulum dosyasından oyunu yükleyip oynayarak çok daha eğlenceli anlara eşlik edebilirsiniz. Bu oyunu indirmek için Oyun indir butonuna tıklayınız. İyi eğlenceler dileriz.

Bus Simulator 2008 indirme linki yenilendi!

Bus Simulator 2008 tanıtım videosu :

GD Star Rating
loading...
Oyun indir | Oyunlar indir | Oyun indirme sitesi

Oyun Hakkındaki Görüşleriniz

1 Yorum yapılmış "Bus Simulator 2008 indir"

  1. enes demişki 15 Eylül 12 13:37 

    süper bir oyun

Oyun indirmenin en kolay adresi Oyun indir sitemize abone olun!

*

Yorum onaylama sistemi etkin; yorumunuzun yayınlanması biraz zaman alabilir.

 

Önemli Uyarı : Oyun indiren oyun severlerimizin indirecek oldukları oyunlar hakkındaki açıklamalarda bulunan oyunun kurulum ayrıntılarını okumalarını tavsiye ederiz. Oyunun tamamen indiğini görmeden siteyi terk etmeyiniz. Sizler için oyunun tüm ayrıntılarını burada paylaşıyoruz.