Counter Strike 1.6 Online Oyna

03 Şubat 2012 Yazan  
Kategori Flash Oyunlar Oyna, Genel Oyunlar

Counter Strike 1.6 online oyna3D online oyunların en kaliteli oyunlarından olmayı başaran Counter Strike 1.6 3D oyunu oynamaktan çok zevk alacaksınız. Counter Strike oyunları uzun zamandır bizleri müthiş eğlenceli oyunlarıyla karşılamaktaydı. Counter Strike 1.6 oyunu internet üzerinden flash oyun gibi oynamayı hiç denediniz mi? Eğer denemediyseniz oyunlarimm.com sitemiz aracıyla sizleri mükemmel bir oyun oynamaya davet ediyoruz.Bu oyunda aynı Counter Strike 1.6 oyunundaki aksiyon ve maceralara dalacaksınız. Bu oyundaki en büyük avantajınız oyun oynamak için bilgisayarınıza yüklemenize gerek yok direkt olarak sitemiz üzerinden oynayabilirsiniz. Oyunda bir çok çeşitli silah var ve bomba atar silahı bulunmaktadır. Silahlar arasında özellikle dikkatimizi çeken mükemmel hazırlanmış olan dürbünlü kanas silahına sizlerde hayran kalacaksınız. Oyunda bilindiği gibi ilk başlarken en fazla 8 adet düşmanla karşılacaksınız. Düşmanlarınıza çok dikkat etmelisiniz bunun nedeni onlar sizin gibi çok etkili olabiliyor oyundaki yaşamınıza son verebiliyorlar. Counter Strike 1.6 3D oyununda sizleri çok heyecanladıracak diğer bir özellik ise 3D teknolojisinin kullanılmış olmasıdır. Counter Strike 1.6 oyunuyla gerçekten çok eğleneceksiniz.

Counter Strike 1.6 3D oyununun tüm kontrol sistemi Klavyenizin (W, A, S, D) yada Ok yön tuşlarıyla krakterimize yön veriyoruz, Silahımızla ateş etmek içinde  Mause (Fare)’yi kullanıyoruz. Çok eğlenceli olan bu oyunla zamanın nasıl geçtiğini anlamayacaksınız.

Not: Eğer oyunları oynayamıyorsanız Flash Player ve 3D oyunlar için Shockwave Player‘ ı bilgisayarınıza kurulu olması gerekmektedir. Flash Player veya Shockwave Player kurulu değilse eğer renkli yazılara tıklayarak programları yükleyebilirsiniz.

2 Oyunu İndirme Sayısı

Oyun indir | Oyunlar indir | Oyun indirme sitesi

Oyun Hakkındaki Görüşleriniz

2 Yorum yapılmış "Counter Strike 1.6 Online Oyna"

  1. nurcan demişki 08 Şubat 13 09:46 

    bu oyun çok güzel onun için indiriyorum

  2. hamzamete demişki 22 Şubat 14 07:26 

    bu oyunu seviyorum oynamayıda cok istiyorum

Oyun indirmenin en kolay adresi Oyun indir sitemize abone olun!

CAPTCHA (Şahıs Denetim Kodu) Resmi
*
 

Önemli Uyarı : Oyun indiren oyun severlerimizin indirecek oldukları oyunlar hakkındaki açıklamalarda bulunan oyunun kurulum ayrıntılarını okumalarını tavsiye ederiz. Oyunun tamamen indiğini görmeden siteyi terk etmeyiniz. Sizler için oyunun tüm ayrıntılarını burada paylaşıyoruz.