Double dragon indir

08 Mayıs 2012 Yazan  
Kategori Dövüş oyunları, Genel Oyunlar

Dövüş oyunları indir kategorimize sizler için yer verdiğimiz Double dragon oyunu ile zamanınızı çok eğlenceli geçireceksiniz. Atari salonlarında 90 yıllarda en sık oynanan oyunlarının arasında yer alan bu küçük dövüş oyunu ile çok heyecanlı zaman geçireceksiniz. Bu oyunda da bazı SEGA oyunları olduğu gibi boyutları oldukça küçük fakat çok güçlü bir dövüşçü ile çok heyecanlı zaman geçireceksiniz. Double dragon oyunun dövüş oyunu hayranı olan oyun severler için müthiş bir avantaj olan çok yüksek sistem gereksinimleri istemeyen bu oyunun aynı zamanda bilgisayarınız da yer kaplayacak kadar küçük olduğunu sizler de görebilirsiniz. Tüm bilgisayarlar da oynayabilecek olduğunu en heyecan verici dövüş oyunlarından olan bu oyunu indirmek isteyen dövüş tutkunları için hazırladığımız Double dragon oyunu indirme sayfasından oyunu kolayca indirip hemen başlayabilirsiniz.

Double dragon oyunu incelemesi

Bu oyundaki bazı dövüşçüler aklınıza Street Fighter oyunu gibi mükemmel bir oyunun dövüşleri aklınıza gelebilir normaldir çünkü Double dragon oyunundaki dövüşçüler de aynı hareketleri yaparak dövüşüyor ev sürükleyici bir temasıyla oyunun sonuna kadar oynamanızı sağlıyor diyebiliriz. Örnek verdiğimiz dövüş oyun olan Street Fingter oyunundan farkı ise bu Double dragon’da olduğunuz yerde veya herhangi bir ringe çıkarak değil düşmanlar ile karşılaşacak olduğunuz harika bir sokak dövüş yolunda dövüşerek aynı zamanda çok heyecanlı bir şekilde oyunda yolun sonuna kadar gitmeye çalışacak ve çok eğlenecek olduğunuz Double dragon oyununu indirmek istiyorsanız Oyun indir butonuna tıklamanız yeterli olacaktır.

Double dragon oyunu sistem gereksinimleri 

İşletim Sistemi : Windows Xp / Vista / 7
İşlemci : Pentium  II 1.0 GHz
Ram : 64 Mb
Boş alan : 10 Mb
Ekran Kartı : 64 Mb
Ses Kartı : Direct X
DirectX  : 6 ve üzeri

3 Oyunu İndirme Sayısı

Oyun indir | Oyunlar indir | Oyun indirme sitesi

Oyun Hakkındaki Görüşleriniz

Oyun indirmenin en kolay adresi Oyun indir sitemize abone olun!

CAPTCHA (Şahıs Denetim Kodu) Resmi
*
 

Önemli Uyarı : Oyun indiren oyun severlerimizin indirecek oldukları oyunlar hakkındaki açıklamalarda bulunan oyunun kurulum ayrıntılarını okumalarını tavsiye ederiz. Oyunun tamamen indiğini görmeden siteyi terk etmeyiniz. Sizler için oyunun tüm ayrıntılarını burada paylaşıyoruz.