El Matador indir

El Matador oyunu mükemmel temalar ve harika bölgelerde hazırlanmış olan bir polis oyunudur. Hayallerinde polis olma düşüncesi içerisinde olan oyun severlerimiz için hazırlanan bu oyunu çok seveceksiniz. Dışarıdan bakıldığında polis memuru görevinin çok basi bir görev olduğunu zannediyorsanız bu oyun oynayarak polis memuru ve özel ajan görevlerinin ne kazar zorlu olduğunu göreceksiniz.

El Matador oyunu bir oyun sever tarafından severek oynanan ve özellikle küçük yaşta polis olmak için hayaller kuran ziyaretçilerimize ilaç gibi bir deneme oyunu olabilir diye düşünüyoruz.Bu oyunun tarzı da hemen hemen Max Payne oyunlarına benzemekte fakat bu oyunda bu oyunda görevler biraz daha ağır ve şartlar kişisel becerisini biraz daha zorlamaya yönelik hazırlanmış olduğunu söyleyebiliriz. Belinde silahıyla tüm düşmanlara karşı koyan kahramanımız oldukça fazla cesur da bakalım siz onun kadar cesaretiniz ile tüm kötülere karşı ayakta durabilecekmisiniz.

El Matador oyunu incelemesi : Bu oyunda ilk dikkatimizi çeken kahramanımızın estetik hareketleri oldu. Max Payne oyunundaki gibi kahramanımız sağa sola yere yatma konusunda ağır çekim halinde atlayabiliyor ve böylece düşmanlar üzerine çok daha rahat ateş açabiliyorsunuz. Oyunun en başında karşınıza hiç bekletilmeden açılış menüsü karşılıyor oyunun kontrol sistemi ve görüntü kalitesini kendi bilgisayarınıza göre ayarlayabileceğiniz ayarlar bölümünde işiniz bittikten sonra start game yaparak muhteşem oyunumuza başlıyoruz. Oyunda bir çok düşman var ve bu düşmanlar bir saniye olsun boş durdurmuyorlar.

Kahramanımız ile oyunda tüm kötülere karşı adeta bir savaş açacaksınız. Oyunda çetelerden oluşan bir çok mafya babası var ve inanınEl Matador demo çok tehlikeliler en küçüğünden başlayarak ip uçları ve perde arkalarını aralayarak kazandığınız bilgilerle oyundaki en büyük mafya liderinin işi bitirmeye çalışacaksınız. Teşkilatın durduramadı bu canilerin hakkından siz geleceksiniz. Oyunda çok çeşit modlar da yer alacaksınız sadece bina içleri değil bir dağ komandosu ve deniz subayları gibi çok çeşitli alanlarda çatışmalara girip en büyük örgüt liderini yakalayacaksınız. Oyunda zaman zaman size çok yardımcı olacak özel kuvvet askerleri ve harekat şubenin özel ajanları da katılacak ve onların sayede çok hızlı yol kat edeceksiniz.

El Matador downloadOyun çeşitli binalar içerisinde bazen mahkum kurtarmak bazen ise aldığınız ip uçlarını takip ederek ilerlemeye çalışmakla geçecek. Oyunda sürekli bir andrenalin ve heyecan dolu dakikalarla geçecek oyunda bazen yerinizden zıplayacak ve ne yapacağınızı şaşıracaksınız, normaldir çünkü oyun aksiyonlarla dolu her anınız da çok dikkatli olmalısınız. El Matador Oyununda silahınız ise kılınç 2000 light ve 15+1 olması sizin için büyük bir avantaj olduğunu söyleyebiliriz. Bu oyunu biraz daha heyecanlandıran bir özelliği unutmadan söyleyelim bu oyunda TPS türü kamera çekim özelliği sayesinde düşmanlarınızı çok daha rahat görecek ve yok edebileceksiniz. Aksiyon ve macera oyunlarını seviyorsanız ve uzun süreli bir oyun arıyorsanız El Matador oyunu indirme linkimizden bu oyuna sahip olarak ücretsiz indirebilirsiniz. Oyunu indirmek için sayfanın sonundaki ”Oyun indir” butonuna tıklayınız.

El Matador indirme linki yenilendi!

El Matador indirme sistem gereksinimleri   

İşletim Sistemi : Windows Xp / Vista / 7
İşlemci : Pentium 4 1.2 GHz
Ram : 512 ve üzeri
Boş alan : 3 Gb
Ekran Kartı : 256 Mb
Ses Kartı : Direct X
DirectX  :9 ve üzeri

El Matador oyunu download

 

El Matador oyunu indirmek için yandaki butona tıklayınız.

El Matador tanıtım videosu :

3 Oyunu İndirme Sayısı

Oyun indir | Oyunlar indir | Oyun indirme sitesi

Oyun Hakkındaki Görüşleriniz

1 Yorum yapılmış "El Matador indir"

  1. Hüseyin Aydın demişki 10 Ekim 12 10:16 

    İndiriyorum

Oyun indirmenin en kolay adresi Oyun indir sitemize abone olun!

CAPTCHA (Şahıs Denetim Kodu) Resmi
*
 

Önemli Uyarı : Oyun indiren oyun severlerimizin indirecek oldukları oyunlar hakkındaki açıklamalarda bulunan oyunun kurulum ayrıntılarını okumalarını tavsiye ederiz. Oyunun tamamen indiğini görmeden siteyi terk etmeyiniz. Sizler için oyunun tüm ayrıntılarını burada paylaşıyoruz.