Enter The Matrix indir

Enter The Matrix – 2003 oyunu, filmlerinden hatırlayacak olduğunuz Matrix şimdide sizleri bu mükemmel oyun ile heyecana taşımaya davet ediyor. Matrix filmleri dünyanın en çok izlenen filmlerinin arasına girmeyi başarmış olduğunu sizlerde biliyorsunuzdur. Bizleri Tv ve sinema başına kilitleyen bu karakterler şimdi de Enter The Matrix oyunu ile tekrar karşımıza çıkıyor ve inanın filmlerinden çok daha fazla aksiyon ile beraber olduğunu söyleyebiliriz.

ATARI oyun yapımcı firmasının geliştirmiş olduğu strateji ve maceralar zerine kurulu olan bu oyunda dünyayı etkisi altına almaya çalışan klon ajanları yok etmeye çalışacaksınız. Oyundaki herşey ama herşey filmdeki dizayn şeklini hemen aklımıza getiriyor ilk başlardaki hap mevzusu hatırlıyorsunuzdur umarım bu oyunda da size sunulacak fakat çok daha detaylı küçük bir intro üzerinde size bazı veriler anlatılacaktır artık gerisi size kalmış bu oyunda ya var yada yok olacaksınız.

Enter The Matrix Oyunu Genel Bilgiler :

Enter The Matrix oyunu sistem gereksinimleri, Enter The Matrix oyunu tanıtım videosu ve Enter The Matrix oyun hakkında tüm açıklamaları sitemizde bulabilirsiniz.

İşletim sistemi : XP/Vista/Win 7
Dosya Boyutu : 1,5 GB
Ram Bellek : 1 GB
Ekran Kartı : 256 MB
Oyun Yapımcı : The Matrix
Eklenen Tarih : 11-04-2012
Oyunu Yazan Editör : Enes SADIÇ
Platformlar : PC
İndirilme sayısı             : 108
 Enter The Matrix oyunu indir
Enter The Matrix oyunu indirEnter The Matrix oyunu indirmek için yandaki butona tıklayınız.

Enter The Matrix 2003 oyunu inceleme : Bu oyunda aksiyon ve savaş oyunlarında olmayan birçok değişik ve mantık dışı planlarının olduğu macera savaşına katılacak ve ajan denen o pislikleri dünyamızdan yok etmek için elinizden gelen herşeyi yapacaksınız. Matrix bir bilgisayar programı ve sizi adeta bir robot gibi geliştirilebilir özellikler sayesinde gerçek kimliğinizi hatırlayacak  ve güçlerinize güç katarak dünyayı kurtarmaya çalışacaksınız. Oyundaki karakterler filmdekinin aynısı olduğundan bu oyunda çok da fazla zorluk çekmeyeceksiniz. Klon ajanlar da bir bilgisayar programıyla yönetiliyor fakat onlar zararlı ve tüm dünyadaki insanları kendi yönlerine çekmek için sizin programlarınızı bir virüs gibi delik deşik ederek sizi çökertmeye çalışacaklar ve eğer bunu başaracak olursalar sizi bu oyunda yok edecekler ve dünyamızı etkisi haline alacaklardır.

Enter The Matrix – 2003‘de ekip arkadaşlarınız olacak ve bunlarda aynı filmdeki gibi aynı kişiler size eşlik edecekler fakat bu oyunda bu kez güvenmediğinizi oyun dışı bırakabilir ve ihanet eden herkezi yok edebilirsiniz. Oyundaki sisteminize zarar verecek olan ajanlar çok güçlü ve aynı zaman da çok akıllı programlanmış olduklarını bilmelisiniz oyunda hiç ama hiç kimseye güvenmeyin çünkü klon ajanlar en sevdiğiniz kişinin kılığına girerek sizi yakalayabilirler. Oyundaki yönlendirecek olduğunuz kahramanın adı Nio‘dur, yardımcınız ise size arada sırada yardım edecek olan bayan kahramanımızın adı da Trinity olduğunu hatırlayanlar muhakkak vardır. Bu oyunda Morpheus ise sizin baş komutanınız gibi yapmanız gereken herşeyi anlatacak ve bilmediğiniz bir çok gerçeği size öğrettikten sonra aradan çekilecektir. İşte bu andan sonra herşey size ait ve yapacağınız en küçük hatayı hayatınız ile ödeyecek olduğunuzu bilmelisiniz.

Enter The Matrix’te aksiyon oranı çok fazla olduğundan görüntü kalitesinin de çok detaylı olması bizleri çok daha sevindirdi diyebiliriz. Bu oyunda en önemli ve en çok eğlenceye sebep veren olay ise oyunda Nio sadece tekme, tokat değil klonlara yapacağı saldırılarda aklınıza gelen bütün silahları kullanabiliyor olmasıdır. Bu oyunda kesinlikle güçlü ve cesaretli olmak zorundasınız bunun nedeni oyunda çeşitli bölgeler karanlık ve oldukça fazla sessiz olabiliyor yetmiyormuş gibi birden düşmanınız olan klon ajanlar karşınıza kılık değiştirip çıkabiliyor olması nedeniyle hiç kimseye hiç birşeye güvenemiyorsunuz. Oyun başından sonuna kadar kararsız kalacak olduğunuz bir savaş mücadelesi içerisinde olacaktır. Matrix hayranları için hazırlamış olduğumuz Enter The Matrix 2003 oyunu indirme sayfasını hizmetinize sunuyoruz. Matrix oyunuyla aksiyon dolu mücadelelere şahit olmak istiyorsanız oyun indir butonuna tıklayarak oyuna sahip olabilirsiniz. İyi eğlenceler dileriz.

Enter The Matrix indir linki yenilendi!

  Enter The Matrix 2003 tanıtım videosu :

GD Star Rating
loading...
Oyun indir | Oyunlar indir | Oyun indirme sitesi

Oyun Hakkındaki Görüşleriniz

3 Yorum yapılmış "Enter The Matrix indir"

  1. emre demişki 14 Şubat 13 19:12 

    cok güzel bir oyun

  2. yigitto demişki 05 Temmuz 13 14:25 

    süper bir oyun

  3. umut kalkan demişki 06 Ocak 14 10:37 

    çok güzel bir oyun :D

Oyun indirmenin en kolay adresi Oyun indir sitemize abone olun!

CAPTCHA (Şahıs Denetim Kodu) Resmi
*

Yorum onaylama sistemi etkin; yorumunuzun yayınlanması biraz zaman alabilir.

 

Önemli Uyarı : Oyun indiren oyun severlerimizin indirecek oldukları oyunlar hakkındaki açıklamalarda bulunan oyunun kurulum ayrıntılarını okumalarını tavsiye ederiz. Oyunun tamamen indiğini görmeden siteyi terk etmeyiniz. Sizler için oyunun tüm ayrıntılarını burada paylaşıyoruz.