Counter Strike 1.5 indir

27 Mart 2012 Yazan  
Kategori Genel Oyunlar, Half Life Oyunları

Counter Strike 1.5 indir, Half life oyunlarının ilk versiyonu olan oyunudur. Aslında genel olarak baktığımız da halen bir çok oyun sever  Counter Strike 1.5 oyununu sürekli oynamakta olduğunu görebiliyoruz. kantır 1.5‘den sonra çıkan  Counter Strike 1.6 oyunu 2011 yılının en sevilen oyunlarının arasına girmeyi başarmıştı fakat Valve oyun şirketi boş durmayarak counter strike serisine bir üst versiyonu çıkarttı adını da  Counter Strike 1.8 oyunu olarak belirledi. Bu 3 oyunun arasında tercih yapmak inanın çok zor bunun nedeni ilk versiyonu olan  CS 1.5 oyunu oldukça sadece kafa karıştıracak her hangi bir menüsü yada içinden çıkamadığınız bir durum olmuyor ayrıca oyunu bu oynamak için de çok yüksek donanım özelliklerine yani yüksek sistem gereksinimlerine gerek duymadan rahatça oynanabilmesi biz counter hayranlarını oldukça mutlu etmeyi başarıyor.

[Oyunu indir-Devamını Oku]

Counter strike 1.8 indir

21 Kasım 2011 Yazan  
Kategori Genel Oyunlar, Half Life Oyunları

Counter strike 1.8 indirCounter strike 1.8 oyunu indir, dünyanın en sevilen ve en çok oynanan oyunu olan Counter strike 1.8 versiyonu sizler için sitemiz de yer veriyoruz. Counter strike 1.8 oyunu diğer eski versiyonlara göre çok daha etkileyici bir görüntü ve ses kalitesiyle sizlere sunulmaktadır. Oyunu dilersiniz internet bağlantısı sayesinde dilerseniz online olarak da oynayabilirsiniz emin olun online oynamak çok daha eğlenceli olmasının yanı sıra daha kaliteli bir oyun oynamanın heyecanını kaçırmamalısınız. Oyun içersinde açılan haritalar öncelikle dikkatimizden kaçmadı oldukça derin düşünceler ve incelemeler sayesinde meydana getirilen bu oyun gerçekten çok zevkli bir oyun olduğunu söyleyebiliriz. Harika grafikleri ve savaş ekipmanlarıyla kendini ön planda tutmayı başaran counter strike 1.8 oyunu ile zamanın nasıl geçtiğini anlamayacaksınız. Counter strike 1.6‘dan da çok daha fazla özelliklere sahip olan bu oyunu sitemizden ücretsiz indirebilirsiniz.

[Oyunu indir-Devamını Oku]

Counter strike 1.6 indir

21 Kasım 2011 Yazan  
Kategori Genel Oyunlar, Half Life Oyunları

Counter strike indirCounter strike 1.6 indir, Online oyun denilince ilk akla gelen oyunlardan biri olan Half Life, Counter Strike oyunlarının muhteşem hazırlanan versiyonu olan Counter strike 1.6 oyununu sitemizden indirebilirsiniz. Half life oyunları kagerosinde yerini alan Counter strike 1.6 oyunuyla arkadaşlarınızla çok eğlenceli dakikalar geçirebilirsiniz. Dünyanın hemen heryerinde adından bahsedilen oyun hali bu oyun gerçekten takip etmeye değer bir kalite ile piyasa sürülmüştür. Counter strike 1.6  versiyonu çıktıktan bu yana büyük önemle takip edilen oyunların en başlarında rol oynayan bu oyunu muhakkak oynamalısınız. Gerçek çatışmalardan ayırt edemeyeceğiniz kadar serbest bir oyun tasarlamış olan Valve oyun şirketi bu oyun üzerinde olduk fazla ilgilenmiş olduğunu sizlerde göreceksiniz. Silahlarla mücadele oyunlarının en iyilerinden oyun  bu oyunun bir üst versiyonu olan Counter strike 1.8 oyunu indir linkini de sitemizden oyunu indirerek oyuna başlayabilirsiniz.

[Oyunu indir-Devamını Oku]