Far Cry 2 Türkçe yama indir

28 Kasım 2011 Yazan  
Kategori Oyun Yamaları

far cry 2 indirFar Cry 2 oyunu oyun severler tarafından oldukça fazla ilgi görmüştür. Ülkemiz Türkiye de ve avrupanın tamamında keyifle oynanan bu mükemmel oyunu Türkçe oynamak istemeyen oyun sever yoktur sanırım. Savaş oyunları denince ilk akla gelen oyunlardan olan Far Cry oyunlarını severek takip ediyoruz oyunun en büyük eksikliği tabi ki Türkçe dil desteğinin olmaması yüzüne bizlerin oyun oynama hevesini azaltmaktaydı oyuna başlarken daha çok zorluk çekiyorduk oyun severlerin sesine yetişen oyun yapımcıları Far Cry 2 oyunun %100 Türkçe yamasını hazırlamış ve siz oyun severlerimizin beğenisine sunulmuştur.

Far Cry 2 oyunun nefes kesen mücadelelerine daha rahat ve kolay şekilde oynayacaksınız. Tüm oyun menüsü türkçeye çeviren bu yama sayesinde oyundan daha fazla zevk alacaksınız. Sadece oyun açılış menüsünü değil tüm içerikleri Tükçe dil desteği sayesinde çok rahat kontrol edeceksiniz. Far Cry 2 %100 Türkçe yamasını sitemizden indirmek için sayfanın en altındaki Yamayı indir butonuna tıklayarak yamaya sahip olabilirsiniz. Far Cry 2 Türkçe yamayı ücretsiz indirebilirsiniz. Yamayı yüklerken oyunun tamamen kapalı olmasına dikkat ediniz lütfen aksi taktirde yama kurulum aşamasındayken sonlanır ve hata verecektir.

far cry 2 indir

Far Cry 2 %100 Türkçe yama indir

Far Cry 2 %100 Türkçe yama indir

GD Star Rating
loading...
Oyun indir | Oyunlar indir | Oyun indirme sitesi

Oyun Hakkındaki Görüşleriniz

2 Yorum yapılmış "Far Cry 2 Türkçe yama indir"

  1. SEMİH demişki 16 Nisan 12 14:50 

    süper işime yaradı

  2. süleyman demişki 09 Temmuz 12 22:49 

    indiriyorum inş. işime yarar

Oyun indirmenin en kolay adresi Oyun indir sitemize abone olun!

CAPTCHA (Şahıs Denetim Kodu) Resmi
*

Yorum onaylama sistemi etkin; yorumunuzun yayınlanması biraz zaman alabilir.

 

Önemli Uyarı : Oyun indiren oyun severlerimizin indirecek oldukları oyunlar hakkındaki açıklamalarda bulunan oyunun kurulum ayrıntılarını okumalarını tavsiye ederiz. Oyunun tamamen indiğini görmeden siteyi terk etmeyiniz. Sizler için oyunun tüm ayrıntılarını burada paylaşıyoruz.