Fast & Furious indir

Fast & Furious indirFast & Furious oyunu, online oyunlarına bir yenisini daha eklendi bu Fast & Furious online araba yarışı oynama oyunudur. Bu oyunda gerçekten çok eğleneceksiniz oyunun online oyun olmasının avantajlarından sizlerde faydalanarak oyundaki bir çok hızlı ve cesur sürücülere meydan okuyun bu oyunda hızlı olmak zorundasınız çünkü oyunda çok fazla kendini daha önceden geliştirmiş ve araçlarına yuh diyecek kadar modifiye ile donatmış bir sürü oyuncu var bunlarla yarışmak çok çünkü bu oyunda kural yok şehrin en şık sokaklarında görsel şovlar da yapabilirsiniz bir yarış düzenleyebilir yaşışabilirsiniz uyunda uymanız gereken herhangi bir kural yok dilediğiniz gibi davranabilirsiniz. Yarış esnasında sizin aracınızdan üstün özelliklere sahip muhakkak olacak olan varsa biz nasıl yarışacağız denemeyin söylediğimiz gibi oyunda kurallar diye bir şey yok ama biz size bir kural ve kolaylık söyleyelim geçemiyorsanız geçirmeyin aynanızdan kontrol edin araç sizi sollaya başladığında direksiyonunuzu sabit tutmayın kırın üstüne çarpın geçemesin sizi kaza yaparak geride kalması sizin için bir avantaj sağlayabilir.

Fast & Furious oyunu incelemesi :

Fast & Furious oyununu nereden hatırlıyorum ben ya diyorsunuz umarım çok düşünmeyin biz söyleyelim Hızlı ve Öfkeli adlı flimden hatırlayacaksınız eşsiz ve nefes kesen araba yarışlarının yaşandığı mükemmel senaryolara sahne olan bu flimin oyununu oynayacaksınız. Oyunun adı üstünde Fast & Furious yani hızlı ve öfkeli olacağınız bu oyununda birbirinden şekil ve modifiyeli araçları görmek mümkün olduğu gibi göz kamaştıran araçlarla da yarışabileceksiniz. Oyunda kendinize basit bir araba seçiyorsunuz o aracı nasıl isterseniz öyle modifiye edebilir ve şehrin en güzel kızlarına şekil yapabilirsiniz size saldıracak kimse yok çekinmeyin dilediğiniz gibi davranabilirsiniz bu oyunda zaten amacı da bu şehirde çılgınca turlayarak keyfinize bakabiliyorsunuz.

Fast & Furious oyunun en güzel özelliğinden birini de unutmadan söyleyeyim online Türkçe oyun olarak oynayabileceğiniz mükemmel bir oyundur oyunun başında size verilecek olan aracınızı seçin ve oyunun aksiyon dolu dakikalarını yaşamaya başlayın Fast & Furious oyununu tek mi oynayacağım diyen oyun severlerimize müjde ne alakası var online oyun bu neredeyse dünyanın her noktasından değişik tarzlarla ve gerçekten çok hızlı ve öfkeli oyun severleri görmek mümkün aman dikkatli olun aracınıza güvenmiyorsanız yarışmayınız yoksa manitalara rezil olursanız ama muhakkak yarışmak zorunda da kalırsanız korkmayın çekinmeden yarışın yapacağınız bir kazaya bakar sizden üstün aracın gerinizde kalması siz aracınızı zorlayın maksimum seviyede devam edin kaza yapmadan ilerlemelisiniz bu halde sizi kimse geride bırakamayacaktır. Aracınızda oyun sonuna kadar çok eğleneceksiniz ayrıca siz yarışları kazandıkça arabanıza yeni donanımlar ekleyebilir ve gerçekten çok daha fazla eğlenebilirsiniz. Fast & Furious oyununa başlamak istiyorsanız sayfanın en alt kısmındaki Oyun indir linkine tıklamanız yeterli olacaktır. İyi eğlenceler dileriz.

Fast & Furious oyunu indirme gereksinimleri  Fast & Furious indir

İşletim Sistemi : Windows Xp / Vista / 7
İşlemci : Pentium 4 1.2 GHz
Ram : 256 Mb
Boş alan : 500 Mb
Ekran Kartı : 128 Mb
Ses Kartı : Direct X
DirectX : 9 ve üzeri

Fast & Furious indir

2 Oyunu İndirme Sayısı

Oyun indir | Oyunlar indir | Oyun indirme sitesi

Oyun Hakkındaki Görüşleriniz

1 Yorum yapılmış "Fast & Furious indir"

  1. suat demişki 03 Şubat 12 22:12 

    ya her oyun çok güzel bazen hangisini oynasam hanggisi yüklesem diye karıştırıyorum iyi ki bu siteyi buldum gercekten eğlenceli bir site herkese teşekkür ederim

Oyun indirmenin en kolay adresi Oyun indir sitemize abone olun!

CAPTCHA (Şahıs Denetim Kodu) Resmi
*
 

Önemli Uyarı : Oyun indiren oyun severlerimizin indirecek oldukları oyunlar hakkındaki açıklamalarda bulunan oyunun kurulum ayrıntılarını okumalarını tavsiye ederiz. Oyunun tamamen indiğini görmeden siteyi terk etmeyiniz. Sizler için oyunun tüm ayrıntılarını burada paylaşıyoruz.