Fifa 2014 Türkçe Yama indir

18 Ocak 2014 Yazan  
Kategori Oyun Yamaları

Fifa-2014-Türkce-yamaFifa serisinin son oyunu olan ve futbol hayranlarına mükemmel saha içi atmosferleri ile futbol oynatmayı başaran Fifa 2014 oyunu artık Türkçe olarak oynanabilecek. Büyük hayran kitlesi ve inanılmaz merakla beklenen Fifa 2014 oyununun Türkçe yaması çok geçmeden oyun severler için hazırlandı. EA Games oyun firmasının halen Türkçe dil desteği sağlamamış olması üzücü olsa da artık çeşitli yamalarla oyuna Fifa 2014 Türkçe yama eklentisi sonradan dahil edilebiliyor. Fifa 2014 Türkçe yama, uzun süren çalışmalar sonucunda hazırlanan ve oyunun büyük bir bölümünü kapsamayı başaran kaliteli bir eklenti ile karşınıza çıkıyor. Fifa 2014 oyununun futbol kalitesini artık çok net anlayabiliyor ve görebiliyoruz, gerek görüntü kalitesi gerekse ses efektleri ile futbol severleri büyülemeyi başarmış gibi duruyorlar.

Fifa 2014 Türkçe yama incelemesi :

Oyun severler tarafından büyük ilgi gören bu oyunu artık sizlerde Türkçe olarak oynayabileceksiniz. Fifa 2014 Türkçe yaması oyunun tamamını olmasa büyük bir bölümünü yani oyunda en sık kullanılan özellikleri Türkçe oynamanızı sağlayacak. Yabancı dil olması nedeniyle bir çok özelliklerini kullanamayan oyun sever için paylaştığımız Fifa 2014 Türkçe yama indirme sayfasından ücretsiz olarak sahip olacaksınız. İyi eğlenceler dileriz.

Fifa 2014 Türkçe yama nasıl kurulur :

Oyuna başlamadan önce hiç kafanızı karıştırmadan oyuna Türkçe dil desteğini katmak için alttaki adımları takip ediniz. Sitemizden indirmiş olduğunuz rar dosyasını çıkardıktan sonra içindeki Locale.big adlı dosyayı EASports/FIFA14/Game/data/loc adlı klasörün içine kopyalayın ve ardından karşınıza çıkan mevcut dosya üzerine kopyala tıklayarak Fifa 2014 Türkçe dil desteğini aktif edebilirsiniz.

Fifa 2014 Türkçe yama indir

3 Oyunu İndirme Sayısı

Oyun indir | Oyunlar indir | Oyun indirme sitesi

Oyun Hakkındaki Görüşleriniz

Oyun indirmenin en kolay adresi Oyun indir sitemize abone olun!

CAPTCHA (Şahıs Denetim Kodu) Resmi
*
 

Önemli Uyarı : Oyun indiren oyun severlerimizin indirecek oldukları oyunlar hakkındaki açıklamalarda bulunan oyunun kurulum ayrıntılarını okumalarını tavsiye ederiz. Oyunun tamamen indiğini görmeden siteyi terk etmeyiniz. Sizler için oyunun tüm ayrıntılarını burada paylaşıyoruz.