GTA San Andreas Türkçe Yama 3 indir

04 Aralık 2011 Yazan  
Kategori Oyun Yamaları

Gta San Andreas türkce yama indir Gta oyunlarının en sevilen ve çok oynanan oyunu olan GTA San Andreas oyunu gerçekten dünyanın heryerinde sevilerek oynandığını aldığımız yorumlardan anlayabiliyoruz. GTA San Andreas oyunundaki en büyük şikayetlerden biri olan Türkçe dil desteğinin olmaması Türk oyun severlerin biraz da olsa canını sıkmıştı fakat oyun yama yapımcıları bu sorunu bu oyundan tamamen kaldırılmış ve GTA San Andreas Türkçe Yama 3 yamasını yapıp siz oyun severlerimizin beğenisine sunulmuştur.

Bizde sitemizde  GTA San Andreas oyunu severlerimiz için GTA San Andreas Türkçe Yamasına yer veriyoruz. Peki bu yamayı yükledikten sonra neler değişecek diye soracak olursanız bu oyundaki tüm menüyü ve tüm içerikleri Türkçe olmasını sağlayarak siz oyun severlerimize daha eğlenceli oyun oynama imkanı sunulmuştur. GTA San Andreas Türkçe Yama 3 indirmek isteyen oyun severlerimiz için hazırladığımız linke Oyun indir butonuna tıklayarak ulaşabilirsiniz. Müthiş yamaları ile sizleri inanılmaz eğlenceli zaman geçirmenizi sağlayacak olan bu oyunun Gta san andreas yeni yamasını sizlerde çok seveceksiniz. iyi eğlenceler dileriz.

GTA San Andreas Türkçe Yama 3 indirme linki yenilendi!

Gta San Andreas türkce yama indir

GD Star Rating
loading...
Oyun indir | Oyunlar indir | Oyun indirme sitesi

Oyun Hakkındaki Görüşleriniz

3 Yorum yapılmış "GTA San Andreas Türkçe Yama 3 indir"

  1. ferit demişki 25 Ocak 13 20:11 

    lütfen gta san gelsin

  2. murataslan demişki 20 Temmuz 13 22:56 

    cok ıyi bir oyunmus ya

  3. tugay esen demişki 20 Şubat 14 18:17 

    gta oyunlarını çok seviyorum bu nedenle oyunları indirmek istiyorum.

Oyun indirmenin en kolay adresi Oyun indir sitemize abone olun!

CAPTCHA (Şahıs Denetim Kodu) Resmi
*

Yorum onaylama sistemi etkin; yorumunuzun yayınlanması biraz zaman alabilir.

 

Önemli Uyarı : Oyun indiren oyun severlerimizin indirecek oldukları oyunlar hakkındaki açıklamalarda bulunan oyunun kurulum ayrıntılarını okumalarını tavsiye ederiz. Oyunun tamamen indiğini görmeden siteyi terk etmeyiniz. Sizler için oyunun tüm ayrıntılarını burada paylaşıyoruz.