John Deere Drive Green indir

24 Mayıs 2012 Yazan  
Kategori Genel Oyunlar, Simulasyon Oyunları

John-Deere-Drive-Green-indirJohn Deere Drive Green oyunu indir, mükemmel bir çiftçilik oyunudur. Günümüzün en güçlü traktörlerini üreten John Deere markasının kendine özel olarak hazırladığı bu oyun ile gerçekten çok eğleneceksiniz. Bahçe ve tarla ekim işleri severler ve çiftçiliğe merakı olan oyun severler için sitemizde verdiğimiz bu oyunda birbirinden eğlenceli zaman geçirebileceğiniz çiftlikler ve bahçeleri tasarlayabilirsiniz. Traktör oyunlarının en detaylı olan oyunların arasında yer alan bu oyunda inanılmaz doğa kanunları ile karşı karşıya kalacaksınız, birbirinden eğlenceli görüntüler ile sizleri eğlencelere boğacak olan bu oyunun en güzel yanlarından biri ise çok güçlü 4 çeker bir traktörün arkasına bağlayacak olduğunuz tarım araçlarına hayran kalacaksınız. Oyunun özellikle grafikleri oldukça harika grafiksel açılardan oluşturulmuş olması sizlere daha net ve daha hızlı bir oyun oynama imkanı sağlıyor.

 John Deere Drive Green Oyunu Genel Bilgiler :

John Deere Drive Green oyunu sistem gereksinimleriJohn Deere Drive Green oyunu tanıtım videosu ve John Deere Drive Green oyun hakkında tüm açıklamaları sitemizde bulabilirsiniz.

İşletim sistemi : XP/Vista/Win7/Win8
Dosya Boyutu : 210 MB
Ram Bellek : 1 GB
Ekran Kartı : 256 MB
Oyun Yapımcı : THQ Games
Eklenen Tarih : 10-05-2012
Oyunu Yazan Editör : Enes SADIÇ
Platformlar : PC
İndirilme sayısı             : 216
 John-Deere-Drive-Green-oyunu-indir
John-Deere-Drive-Green-indirmek-için-tıklayınızJohn Deree Drive Green oyunu indirmek için yandaki butona tıklayınız.

John Deere Drive Green oyunu incelemesi :

Bu oyuna çiftçilik namına bütün tarımsal malzemeleri kullanabileceksiniz. En büyük ve oldukça işe yarar bir makine olan biçer döver ve saman balyası yapabileceğiniz makineler ile çok eğleneceksiniz. John Deere Drive Green oyunundaki tarım aletlerini ve çiftçilik malzemelerini başka hiç bir oyundaki makinelere benzemediğini söyleyebiliriz. Oyun da ilk başlarda küçük bir arazi sahibi olarak başlayacaksınız, oyunda çok daha büyük arazi sahip olmak ve tüm tarım ürünlerini kullanmak için çok çalışmanız gerekiyor tabi ki çalışınca da para kazanacak ve çok daha iyi aynı zamanda oldukça fazla kaliteli malzemelere sahip olacaksınız. Oyunda ilk önce tarlalarınızı ekime hazırlamak için tarla sürme makinesini traktöre bağlıyorsunuz ve ardından tarlanıza gidip tarla sürme işlemine başlayacaksınız.

Oyunun devamında tarla bahçe işlerini sırasıyla yaptığınız da ektiğiniz ürünleri takip ederek sulama ve gübreleme gibi etkinlikleri de kullanırsanız size çok iyi verimli ürünler gelecektir dolasıyla da çok daha fazla zengin olabilirsiniz. Oyunda çeşitli tarlalar var her birinin kendine göre ekim farkları da bulunmakta buna çok dikkat etmelisiniz etmeseniz de çok önemli bir şey olmaz sadece verim biraz düşer tabi bunu üst üstte tekrarlar iseniz büyük kayıplara yol açacaktır. Traktör ile çiftçilik oyunlarını seviyorsanız bu oyunu sizlere tavsiye ederiz. Oyunu indirmek isteyen oyun severler John Deere Drive Green indirme sayfamızdan oyuna ücretsiz sahip olabilirsiniz. İyi eğlenceler dileriz.

John Deere Drive Green indir linki yenilendi!

John Deere: Drive Green oyunun videosu

45 Oyunu İndirme Sayısı

Oyun indir | Oyunlar indir | Oyun indirme sitesi

Oyun Hakkındaki Görüşleriniz

5 Yorum yapılmış "John Deere Drive Green indir"

 1. yaşar koç demişki 30 Ekim 12 18:04 

  ben bu oyunu çok beğendim ve indireceğim

 2. yaşar koç demişki 30 Ekim 12 18:07 

  bu oyunu daha önce oynadım ve bu oyun benim için çok güzel

 3. fatih demişki 04 Şubat 13 19:31 

  güzel oyuna benziyor indireceğim…

 4. koray demişki 09 Mayıs 13 15:30 

  Ben bu oyunun oynadım çok güzel

 5. erkan demişki 25 Haziran 14 09:29 

  çok güzel

Oyun indirmenin en kolay adresi Oyun indir sitemize abone olun!

CAPTCHA (Şahıs Denetim Kodu) Resmi
*
 

Önemli Uyarı : Oyun indiren oyun severlerimizin indirecek oldukları oyunlar hakkındaki açıklamalarda bulunan oyunun kurulum ayrıntılarını okumalarını tavsiye ederiz. Oyunun tamamen indiğini görmeden siteyi terk etmeyiniz. Sizler için oyunun tüm ayrıntılarını burada paylaşıyoruz.