Live For Speed araba yamaları indir

26 Kasım 2011 Yazan  
Kategori Oyun Yamaları

Live For Speed  (LFS) oyunu dünyanın en harika araba yarış oyunlarından biridir. Bu oyunu diğer oyunlardan ayıran özelliklerinden biri olan geliştirilmiş türkçe dil desteğinin olmasıdır. Live For Speed oyununda bir birinden güzel modifiye edilmiş harika araçlara yenilik katan bu yamada ülkemizde sık kullanılan modifiye manyakları diye adlandırılan Tofaş Marka Araçların yanı sıra golf ve bmw marka araçların harika hazırlanmış modifiyeli araçlarla oynamak oldukça keyifli olduğunu söyleyebiliriz. (LFS) oyunu Araba yarış oyunları arasında karar veremiyorsanız bu oyunu size tavsiye ederiz oyuna katabileceğiniz araba yamalarıyla gerçekten çok eğlenceli vakit geçireceksiniz. Araba yamaları indirmek için resimlerin üstüne tıklamanız yeterli olacaktır.

Live For Speed Araba yamalarını sizlere çok daha seçenek sunmak için ayrı ayrı hazırladık buradan dilediğiniz marka aracı seçerek oyuna dahil edebilirsiniz gerçek muhteşem yarışlar ve şovlar yapabileceğiniz bu araçları sitemizden ücretsiz indirebilirsiniz. İndirmeyi nasıl yapacağınızıda söyliyelim bize kızmayı sonra seçmiş olduğunu araçın resmine tıklayın ve dosyayı indirmeye başlayabilirsiniz. Unutmayın download sayfası açıldığında sayfanın alt kısımında bulunan ”slower download” adlı sekmeye tıklıyorsunuz.

Live For Speed Araba yaması ben nasıl yüklicem arkadaş diye soracak olursanız hemen anlattığımları takip etmelisiniz yama kurulumunda hemen indirmiş olduğumuz dosyada ”Dds, Veh, Engine ve Skins dosyalarının bulunduğu dosyayı açınız sonra  İndirmiş olduğunuz ”DDS” klasörünü açın ve içindeki tüm klasörleri kopyalayın daha önceden yüklü olan oyunumuzun içindeki şu dosyaları (LFS/DATA/DDS) açın ve tümünü yapıştır diyelim karşınıza uyarı çıkacak tümüne evet diyoruz ve bu adımı bitirmiş oluyoruz. Ardından indirilen dosyanın içindeki diğer dosyamız olan (Veh) dosyasını açıyoruz ve içindeki tüm dosyaları koplayıp yine aynı yerdeki (LFS/DATA/VEH) klasörüne yapıştırıyorsunuz ve yamanızı yüklemiş oluyorsunuz.

Bakın bu önemli sonra ben niye yapamadım demeyin: (Veh) klasörünün içine kopyaladığımız dosyanın adı neyse oyuna girdiğinizde otomobil seçenekleri bölümünde de aynı dosya adını bulup arabanızı seçmelisiniz aksi taktirde yüklediğiniz aracı bulamazsınız.

LFS araba yamaları yenilenmiştir. Çok farklı modifiyeli araçlar ile eğlenceye davam edebilirsiniz.

LİVE FOR SPEED ARABA YAMALARINI İNDİRMEK İÇİN ARABA RESİMLERİNE TIKLAYINIZ.

BMW

life-for-speed-araba-yamalari-indirmek-için-tıklayınız

GOLF GTİ

life-for-speed-golf-gti-araba-yaması-indir

DOĞAN SLX

life-for-speed-doğan-araba-yama-indir

ŞAHİN S

life-for-speed-şahin-araba-yaması-indir

MURAT 131

life-for-speed-murat-131-araba-yaması-indir

BU ARABA YAMALARIYLA GERÇEKTEN ÇOK EĞLECENEKSİNİZ

5 Oyunu İndirme Sayısı

Oyun indir | Oyunlar indir | Oyun indirme sitesi

Oyun Hakkındaki Görüşleriniz

2 Yorum yapılmış "Live For Speed araba yamaları indir"

  1. OZAN demişki 04 Mayıs 12 19:31 

    araba yamaları için teşekkür ederiz.

  2. fatih demişki 09 Kasım 12 15:50 

    hastasıyz dedeee şahinlere

Oyun indirmenin en kolay adresi Oyun indir sitemize abone olun!

CAPTCHA (Şahıs Denetim Kodu) Resmi
*
 

Önemli Uyarı : Oyun indiren oyun severlerimizin indirecek oldukları oyunlar hakkındaki açıklamalarda bulunan oyunun kurulum ayrıntılarını okumalarını tavsiye ederiz. Oyunun tamamen indiğini görmeden siteyi terk etmeyiniz. Sizler için oyunun tüm ayrıntılarını burada paylaşıyoruz.