Mortal Kombat 5 indir

01 Nisan 2012 Yazan  
Kategori Dövüş oyunları, Genel Oyunlar

Mortal Kombat 5 oyunu, efsane oyunlar kategorisi alt üst eden Mortal Kombat oyunları sürekli yeni versiyonlar çıkartması bizleri çok sevindiriyor. Dövüş oyunları denince akla ilk gelen Tekken oyunlarını bile geride bırakmayı planlayan Mortal Kombat oyun yapımcıları harika özellikleriyle oyun severlerin gönlünü kazanmayı başarıyor.

Mortal Kombat hayranları olan oyun severlerden alınan yorumlara göre en iyi serisi olan Mortal Kombat 5 oyunu indirme sayfamızı sizler için hazırladık. Bu oyun sadece oyun severleri değil ekran başındaki izleyicileri de büyük bir heyecan yaşatabiliyor. Filmleriyle de meşhur olan Mortal Kombat artık hayran kitlesini çok daha fazla arttıracak değişik özellikler arıyor. Sizlere sunduğumuz bu oyunda diğer versiyonlara göre çok daha değişik dövüş arenaları veya ringlerinin olaması oyun severleri bir hayli sevindiren bir ayrıcalık olduğunu düşünüyoruz.

Mortal Kombat 5 oyunu inceleme :

Efsane dövüşçüleri ve eşi benzeri olamayan dövüş sahneleriyle hayranlarının gözlerini kamaştıran bu oyunun başından kalkmak istemeyeceksiniz. Mortal Kombat’ın hiç bir oyununda değiştirilemeyen dövüşçülerinin olması oyun severler tarafından bir avantaj olduğunu düşünüyoruz bunun nedeni ise herkez tanıdığını iyi bildiği ve favori dövüşçüsünün hareketlerini ve özel güçlerini bildiği için çok fazla da zorlanmıyor olduğunu görebiliyoruz.

Mortal Kombat 5′de dövüşmek oldukça zevkli fakat biraz zor olduğunu söylemeliyiz. Oyunun eski versiyonlarının zorluk derecesi biraz daha alt seviyeler de olduğunu söyleyebiliriz.Bu oyunda biraz daha zor rakip dövüşçü çıkacak karşınıza fakat özellikleri aynı güçleri ve hareket tarzları aynı sadece enerji olarak biraz daha dayanma gücüne sahip olmaları sizleri çok daha fazla heyecana boğacaktır. Eski sürümlerinde iki tekme, üç yumruk attığınızda rakibinizi yere yenebiliyorduk fakat bu oyunda biraz daha fazla ter dökmeniz gerecek yok ben dökemem ter filan diyorsanız yersiniz dayağı oyunda ve yenilirsiniz. Mortal Kombat Scorpion, Sub-Zero, Sonya, Jax, Shang Tsung, Liu Kang, Raiden, Kitana, Kano, Baraka, Shao Kahn adlarında harika özelliklere sahip dövüşçülerle çok eğleneceksiniz.

Mortal Kombat 5 oyununun diğer göz alıcı kaynağı ise hazırlanan dövüş arenaları olmuş farklı bir hava katmış oyuna ve oyunun aksiyon oranını biraz daha üst seviyelere taşındığını sizlerde oyuna başladığınız da göreceksiniz. Dövüşmek benim işim ve karşımdaki kim olursa olsun fark etmez döver geçerim diyorsanız bu oyunu Mortal Kombat oyunu 5 indirme sayfamızın en kısmındaki Oyun indir butonundan oyunu indirip, nefes kesen dövüş turnuvalarına sizlerde katılabilirsiniz. Mortal Kombat oyunları ile herkeze iyi şanslar dileriz.

Mortal Kombat 5 indirme linki yenilendi!

Mortal Kombat 5 indirme sistem gereksinimleri 

İşletim Sistemi : Windows Xp / Vista / 7
İşlemci : Pentium 4 1.2 GHz
Ram : 512 ve üzeri
Boş alan : 100 Mb
Ekran Kartı : 128 Mb
Ses Kartı : Direct X
DirectX  :9 ve üzeri

Mortal Kombat 5 indir

 

Mortal Kombat 5 oyunu indirmek için botuna tıklayınız.

Mortal Kombat 5 tanıtım videosu :

GD Star Rating
loading...
Oyun indir | Oyunlar indir | Oyun indirme sitesi

Oyun Hakkındaki Görüşleriniz

1 Yorum yapılmış "Mortal Kombat 5 indir"

  1. hemid demişki 31 Ocak 13 13:24 

    oynu indir

Oyun indirmenin en kolay adresi Oyun indir sitemize abone olun!

CAPTCHA (Şahıs Denetim Kodu) Resmi
*

Yorum onaylama sistemi etkin; yorumunuzun yayınlanması biraz zaman alabilir.

 

Önemli Uyarı : Oyun indiren oyun severlerimizin indirecek oldukları oyunlar hakkındaki açıklamalarda bulunan oyunun kurulum ayrıntılarını okumalarını tavsiye ederiz. Oyunun tamamen indiğini görmeden siteyi terk etmeyiniz. Sizler için oyunun tüm ayrıntılarını burada paylaşıyoruz.