Mount & Blade indir

01 Mart 2012 Yazan  
Kategori Genel Oyunlar, Online Oyunlar

Mount & Blade indirRPG savaş strateji oyunlarının en kaliteli oyunlarından olan Mount & Blade oyununu sizlerinde oynamanızı tavsiye ederiz. RPG oyunlarının uzun süreli serüvenleri ve efsane kalıntılarını bir araya toplayan bu oyunda sizleri hayrete düşürecek bir çok özelliğiyle karşı karşıya kalacaksınız. Mount & Blade oyunun en büyük özelliği ise sizleri de çok sevindireceğini düşünüyoruz. Bu oyunda çok geniş arazileri ve dağ yamaçlarından tutunda kasaba ve şehirlerin göbeklerinde apansız bir savaş mücadelelerine katılacaksınız. Oyunun ayrıcalığı bizlere göre Mount & Blade oyunu Türk oyun yapımcıları tarafından yapılmış ve kontrolleri sağlanmış olması bizler için mükemmel bir avantaj olduğunu söyleyebiliriz. Savaş strateji oyunları severlerin çok eğleneceği bu RPG oyununda avantajlarınız saymakla bitmez oyuna başladığınızda bizlere hak vereceksiniz. Savaşmak ve aynı zamanda çok eğlenmek istiyorsanız bu oyuna hemen başlamanızı tavsiye ederiz.

Mount & Blade oyunu inceleme ;

Mount & Blade indir oyununda çok değişik haritalarda ve hiç görmediğiniz savaşma teknikleriyle sizleri tanıştıracak tek oyun olduğunu söyleyebiliriz. Oyunda ilginizi çekecek olan haritaların en başında Costantinopolis adalarında çok acı bir ve aksiyon dolu savaş dakikalarına şahit olacaksınız.  Mount & Blade oyununda diğer savaş oyunlarındaki gibi karışık ve zorlu içerikle karşı karşıya kalmayacaksınız. Oyuna ilk başlarken oyundaki üç ana meslekten birini seçmek zorundasınız. Bu üç ana mesleklerde şöyle kılıç ustalığı, okçuluk ve tıp gibi mesleklerden oluşmaktadır. Mount & Blade maceranıza bu meslek dallarından birini seçerek başlayacaksınız. Oyunda hangi mesleği seçerseniz o meslek üzerine gelişip, güçlenmek ve en önemlisi level atlamak için uğraşacaksınız. Oyunda sadece savaşmak değil ilerlemek ve teknolojiyi daha yaygın yapmak için de yeni adımlara imza atmaya çalışacaksınız. Mount & Blade oyunun en güzel yanlarından biri ise bu oyunu Online oynama özelliğini kullanarak dilediğiniz kadar oyuncu ile oynayabilirsiniz. Arkadaşlarınız ile çok keyifli dakikalar geçirebileceğiniz bu oyunu sitemizden ücretsiz indirebilirsiniz.  Mount & Blade indir linkine ulaşmak için lütfen ”Oyun indir” linkine tıklayınız. İyi eğlenceler dileriz.

Mount & Blade oyunu indirme sistem gereksinimleri 

İşlemci : 1.4 Ghz
İşletim Sistemi : Windows 98/Xp/Vista
Ram : 256 Mb
Harddisk Alanı : 240 Mb
Ekran Kartı : 128 Mb
Klavye ve Mouse
İnternet Bağlantısı olması gereklidir.
Direct X : 9 veya üstü

 Mount & Blade indir

2 Oyunu İndirme Sayısı

Oyun indir | Oyunlar indir | Oyun indirme sitesi

Oyun Hakkındaki Görüşleriniz

Oyun indirmenin en kolay adresi Oyun indir sitemize abone olun!

CAPTCHA (Şahıs Denetim Kodu) Resmi
*
 

Önemli Uyarı : Oyun indiren oyun severlerimizin indirecek oldukları oyunlar hakkındaki açıklamalarda bulunan oyunun kurulum ayrıntılarını okumalarını tavsiye ederiz. Oyunun tamamen indiğini görmeden siteyi terk etmeyiniz. Sizler için oyunun tüm ayrıntılarını burada paylaşıyoruz.