Need for Speed Rivals indir

01 Haziran 2013 Yazan  
Kategori Genel Oyunlar, NFS Oyunları

Need-for-Speed-Rivals-indirNfs Rivals, araba yarış oyunları denince akla ilk gelecek olan oyunların en başında yer alan NFS oyunları beklenen son serisi sonunda yayınlandı fakat ilk olarak PSP oyun severleri sevindirdi.Kısa süre sonra Pc versiyonu da çıkacak olan bu oyunu muhakkak sizlerde oynamalısınız. Yarış severlerin favori oyunu olan ve üstelik hem hamlesiyle yenilikçi ve rekabetçi oyunlarıyla unutulmaz oldukları gibi vazgeçilmez de olan araba yarış oyunlarını oyun dünyasına kazandıran EA oyun yapımcı firmasının usta ellerinden geçmiş olan yeni oyununu da çok seveceksiniz. Need for Speed Rivals oyunu, kısa sürede çok büyük ilgi görebilecek olan bir çok üstün ses getirecek olan özelliklerle donatılmış en kaliteli araçlarıyla sizlerin karşısına tekrar çıkıyor.

Need for Speed Rivals incelemesi 

Bu oyunda oyuncuları daima ileriye sürükleyecek olan çok etkileyici görüntü efektleri ve ses efektlerinin yanı sıra çok heyecan verici yarış mücadelesine açıkNeed-for-Speed-Rivals-download bir oyundur. Nfs serisinin en son ve en yeni oyunu olan bu oyunda geçirecek olduğunuz zamanlarınız hem çok eğlenceli hemde nefes kesen araba kullanma deneyimine ortak olacaksınız. Need for Speed Rivals oyununda yeni arabalar ve yeni yarış modlarıyla enfes bir yarış oyunu oynama heyecanına ortak olacak ve zengin görüntü efektleriyle benzersiz bir araba yarış oyunu oynama heyecanına ortak olacaksınız. Oyunda olağan üstü pistleri ve kıyasıya geçen yarış mücadelesinin en etkili yanı ise rakiplerinizden çıkıyor, Need for Speed Rivals oyunundaki rakipler çok daha profesyonel ve üstelik kaza yapmamak için ellerinden gelenin fazlası yapıyorlar ama tam aksine kaza yaptırmak içinse adeta birbiri arasındaki acımasız yarış mücadelesine ortak olacaksınız.

Bu oyunun modları arasında alışık olduğunuz ve çok sevdiğiniz modlardan olan polis olma Need-for-Speed-Rivals-demo-downloadheyecanına da ortak olabileceksiniz, yani oyunda ister yarışçı olup polislerin ellerinden kurtulmaya çalışır, isterseniz polis olup çılgınca yarışlar düzenleyen sokak yarışçılarını yakalamaya çalışırsınız. Oyunda bu kez müthiş özelliklere sahip olan Ferrari modeliyle maksimum adrenalin yaşamaya hazır diyemeyeceksiniz. Oyunda sayısız üstün model araçlarla yarışma imkanına sahip olduğunuz gibi böylesine kaliteli araçlarla girebilecek olduğunuz yarış mücadelesinde en büyük rol oynayan pistlerine hayran kalacaksınız. Araba yarış heyecanınızı üstün özellikleriyle karşılayacak olan Need for Speed Rivals oyunu indirme sayfasından oyun yayınlanır yayınlanmaz linkini sizlerle paylaşacağız. Need for Speed serisinin diğer oyunlarını oynamak istiyorsanız eğer oyun indir kategorimizde bulunan indirme sayfasını ziyaret edebilirsiniz. İyi eğlenceler dileriz.

Oyun içerisindeki temel özellikler ve sistem gereksinimleri

İşletim sistemi : XP/Vista/Win7/Win8
Dosya Boyutu : 4,2 GB
Ram Bellek : 2 GB
Ekran Kartı : 512 MB
Oyun Yapımcı : EA Games
Eklenen Tarih : 01-06-2013
Oyunu Yazan Editör : Enes SADIÇ
Platformlar : PC, XBOX, PS3
Oyunun Çıkış Tarihi   : 19 Kasım 2013

Need for Speed Rivals oyunu ücretsiz kurulum dosyası

 Need-for-Speed-Rivals-oyunu-indir
Need for Speed Rivals-oyunu-indir-butonuNeed for Speed Rivals oyununu indirmek için butona tıklayınız.

Need for Speed Rivals oyunu genel özellikleri

  • Mükemmel ötesi yarış mücadeleleri
  • Müthiş özelilklere sahip araç modelleri
  • Zenginleştirilmiş pist özellikleri
  • Üstün yetenekli rakipler
  • Oyuna özel tasarlanmış olan online oynama modu
  • Nefes kesen oyun oynama modları

12 Oyunu İndirme Sayısı

Oyun indir | Oyunlar indir | Oyun indirme sitesi

Oyun Hakkındaki Görüşleriniz

Oyun indirmenin en kolay adresi Oyun indir sitemize abone olun!

CAPTCHA (Şahıs Denetim Kodu) Resmi
*
 

Önemli Uyarı : Oyun indiren oyun severlerimizin indirecek oldukları oyunlar hakkındaki açıklamalarda bulunan oyunun kurulum ayrıntılarını okumalarını tavsiye ederiz. Oyunun tamamen indiğini görmeden siteyi terk etmeyiniz. Sizler için oyunun tüm ayrıntılarını burada paylaşıyoruz.