Nitro Family indir

Nitro Family indirNitro Family oyunu, adını ilk gördüğünüz aklınıza eminiz bu bir araba yarışı oyunudur diye tahminlerde bulunan oyun sever dostlarımız muhakkak vardır ama sizleri çok şaşırtacak bu oyunun hikayesi ve kendisi eğlenceli mi eğlenceli mükemmel bir savaş oyunu olduğunu söyleyebiliriz.

Nitro Family, içerisinde binlerce düşman karakter desteği olan sıra dışı bir savaş organizasyonu oyunudur. Savaş oyunu severler için hazırlanan bu mükemmel oyunda çok sayıda savaş silahı ve inanılmaz etkileyici oyun oynama haritası sayesinde zamanınızı çok eğlenceli geçirebilirsiniz. Oyunda çok sayıda bulunan düşman karakterleri arasında en tehlikeli olanları ise uçabilen iğrenç yaratık düşmanlarınıza olacak ve bunlara çok dikkat etmenizi özellikle tavsiye ederiz.

İşletim sistemi : XP/Vista/Win 7
Dosya Boyutu : 1 GB
Ram Bellek : 256 MB
Ekran Kartı : 128 MB
Oyun Yapımcı : NitroFamily Game
Eklenen Tarih : 24-10-2012
Oyunu Yazan Editör : Enes SADIÇ
Platformlar : PC
İndirilme sayısı             : 28
 Nitro Family oyunu indir
Nitro Family oyun-indirNitro Family oyununu indirmek için yandaki butona tıklayınız.

Nitro Family inceleme : Bu oyunda savaş oyun severleri hayrete düşürecek olan sınırsız eğlenceli savaş makinelerinin yer aldığı acımasız bir ortam içerisinden canınızı kurtarmak için çok uğraşacak ve nefes kesen savaş mücadelesine ortak olacaksınız. Oyunun hikayesine göre barış anlaşmaları bozuluyor ve içerisinde çeşitli paralı askerlerin olaya ajan olarak görevlendirilmesini öğrenen güvenlik ekipleri bir anda öyle şiddetli bir savaş açıyor ki akıllara zarar bir aksiyonlar ile dolu sahneler meydana geliyor. Oyunda dünya barış savaşçıları diye adlandırılan askerler dünyayı takmıyor ki onların tek bildikleri öldürmek ve ezip geçmek iken karşılarına siz çıkarak onların canlarını okuyacaksınız.

Nitro Family oyununda durmak ve kaçmak asla yok arkanızı döndüğünüz anda düşman askerleri tarafından yapılan saldırılarda ateşlenen bir mermi başınıza isabet eder ve canınızı kaybedersiniz. Oyunda çok cesaretli ve inanılmaz cesur bir savaşçı olarak karşınıza kim çıkarsa çıksın meydan okuyacak ve çok attığınız her adımda bir düşmanı yok edeceksiniz. Oyundaki çok sayıda çeşitli silah var fakat bu silahları seviyenize göre teslim ediyorlar yani oyunda başladığınız silahla oyunun sonuna gelmiyor olduğunuz gibi en güçlü silahlardan olan çift elde farklı silah taşıma özelliği sayesinde daha güçlü ve daha hızlı düşmanlarınıza saldırabilirsiniz. Oyunun çeşitli modları da bulunuyor ve bu modlarının her biri birbirinden farklı etkinlikler ile sağlamlaştırılan bu oyunu sizlerde oynamakta istiyorsanız Nitro Family oyunu indirme sayfamızdan bu oyunu ücretsiz indirebilir ve hemen başlayabilirsiniz. İyi eğlenceler dileriz.

Nitro Family tanıtım videosu :

2 Oyunu İndirme Sayısı

Oyun indir | Oyunlar indir | Oyun indirme sitesi

Oyun Hakkındaki Görüşleriniz

Oyun indirmenin en kolay adresi Oyun indir sitemize abone olun!

CAPTCHA (Şahıs Denetim Kodu) Resmi
*
 

Önemli Uyarı : Oyun indiren oyun severlerimizin indirecek oldukları oyunlar hakkındaki açıklamalarda bulunan oyunun kurulum ayrıntılarını okumalarını tavsiye ederiz. Oyunun tamamen indiğini görmeden siteyi terk etmeyiniz. Sizler için oyunun tüm ayrıntılarını burada paylaşıyoruz.