Onimusha 3 indir

Onimusha-3-indirOnimusha 3 oyunu, dünyanın en sevilen aksiyon oyunlarının arasına girebilecek kadar kaliteli grafiklere sahip olduğunu sizlere söyleyebiliriz. Aksiyon ve maceralar eşliğinde olağan üstü bir savaş oyunu oynamak istiyorsanız sizlere Onimusha 3 oyunu tavsiye ederiz. Bu oyunda bir ninja savaşçısı gibi kılıcınız ile tüm düşmanlarınızı yere sereceksiniz, mükemmel bir savaş mekan dizaynı olan bu oyunda çeşitli görevlerde yer alacak sınır tanımayan bir oyun oynayacaksınız. Aksiyon oyunlarında pek alışık olmadığınız görüntüler ile bu oyunda eğlenceye boğulacaksınız, fakat ardı ardına yaşanan tehlikeli saldırılarda kaybolmamak bu oyunda oldukça zor olduğunu söyleyebiliriz. Oyundaki düşmanlarınızın yeri adresleri belli değil ve özellikle kapalı mekanlarda saldırı taktiklerini kullanan düşmana karşı çok güçlü stratejileriniz kesinlikle olmalı ki başka hiç bir türlü bu oyunda yaşamanıza izin vermeyeceklerdir.

Onimusha 3 oyunu incelemesi

Strateji oyunlarını hatırlatan bu oyun oldukça hızlı gelişen kılıç mücadelelerine karşı her zaman hazır olmaya çalışacaksınız. Onimusha 3’da kahraman olarak tek bir karakterle sınırlandırılmamış olması sizleri çok daha heyecan verici bir oyun oynama imkanına sahip tutacaktır. Oyunda dilerseniz usta bir kılıç savaşı yapabilen ninja dilerseniz de müthiş özellikle sahip olan müthiş bir harekat polisi olarak da düşmanlarınıza saldırabilirsiniz. Oyunda Japonya ülkesine ait sokakları ve eğlence mekanlarını yıkıp duman etmeye çalışacaksınız. Oldukça şiddetli ve acımasız savaşların yaşandığı bu oyundaki +16 yaş sınırlarına muhakkak uyulması tavsiye ederiz. Oyun boyunca oldukça yoğun ve zorlu savaşlara katılacaksınız değişik silahlar ve olağan üstü karakter hareketlerine hayran kalacaksınız. Eğlenceli ve bir o kadar da sert geçen savaş görüntüleri sizlere çok farklı bir aksiyon oyunu  oynama heyecanı yaşatacaktır. Onimusha 3 oyununda çok farklı zamanlar eşliğinde yüz yılların geride kaldığı ve saklanan gerçekleri ortaya çıkaracak ve acımasızca katledilen kasaba şehirlerin intikamını alacaksınız.

Oyunda çok fazla düşman olduğunu sizlere söylemeliyiz çünkü bitti dediğiniz anda tekrardan başlayacak olan saldırılarda savunmasız asla yakalanmamanız gerekmektedir. Bir çok aksiyonu ve macera oyununu geride bırakabilecek kadar kaliteli tasarlanan bu oyunda sizleri çok farklı kılıç güçleri de bekliyor. Oyundaki güçlerinizin bir çoğu kılıcınız da saklı ve size önerimiz bunları en son çare olarak kullanmanız yönünde olacaktır. Örneğin girdiğiniz bir mekanda oldukça fazla düşmanla karşı karşıya kaldığınızda aniden etrafınız sarılacaktır hepsiyle baş etmeniz oldukça zor fakat onların bilmediği bir gücünüz var hemen gardınızı alarak onların biraz daha dikkatini dağıtmalı ve hızlı bir şekilde kılıcınızın asıl gücünü ortaya koymaya çalışacaksınız ve bunu başardığınız da karşınızda durabilecek bir düşman asla tanımayacaksınız. Oyundaki polis karakterinin de kendi özgü çok güçlü silahları ve saldırı taktikleri var sizin emirlerinizi harfiyen yerine getirecek olan bu bayan polisi de oldukça fazla seveceksiniz. Kılıç savaşları severler için sitemizde yerini alan bu oyunu indirmek isteyen ziyaretçilerimiz için Onimusha 3 indir sayfamızı hizmetinize sunuyoruz. Ayrıca oyun hakkında çok daha fazla bilgiye sahip olmak istiyorsanız da Onimusha 3 oyunu videosunu da sitemizden izleyebilirsiniz. İyi eğlenceler dileriz.

Onimusha 3 oyunu sistem gereksinimleri  Onimusha-3-oyunu-indir

İşlemci : Pentium 4 1.0 GHz
İşletim Sistemi : Windows 98/Xp/Vista/Wın7
Ram : 512 Mb
Harddisk Alanı : 2 Gb
Ekran Kartı :  128 Mb
Klavye ve Mouse
Direct X : 9 veya üstü

Onimusha-3-indir

Onimusha 3 oyunu indirmek için butona tıklayınız.

Onimusha 3 oyunu tanıtım videosu

GD Star Rating
loading...
Oyun indir | Oyunlar indir | Oyun indirme sitesi

Oyun Hakkındaki Görüşleriniz

Oyun indirmenin en kolay adresi Oyun indir sitemize abone olun!

CAPTCHA (Şahıs Denetim Kodu) Resmi
*

Yorum onaylama sistemi etkin; yorumunuzun yayınlanması biraz zaman alabilir.

 

Önemli Uyarı : Oyun indiren oyun severlerimizin indirecek oldukları oyunlar hakkındaki açıklamalarda bulunan oyunun kurulum ayrıntılarını okumalarını tavsiye ederiz. Oyunun tamamen indiğini görmeden siteyi terk etmeyiniz. Sizler için oyunun tüm ayrıntılarını burada paylaşıyoruz.