Otobüs oyunu indir

17 Eylül 2012 Yazan  
Kategori Genel Oyunlar, Simulasyon Oyunları

Bus driver 2008 indirOtobüs oyunu indir, simülasyon oyunlarının en heyecanlı oyunlarından olan Bus driver 2008 oyunu ile mükemmel otobüs sürme heyecanıyla çok eğlenceli zaman geçirecek olduğunuz garanti ediyoruz.

Otobüs kullanma oyunların başında yer alan ve olan en sık oynanan oyunlar Bus Simulator 2008 oyunu ve European Bus Simulator 2012 oyunu ile çok eğlenceli vakit geçirecek olduğunuzu söylemek istiyoruz. Oyunda çok farklı harita üzerinde çeşitli otobüs sürme modlarını içerisinde barındıran bu oyunu sizlerde çok sevecek ve vazgeçilmez oyunlarınıza bu oyuna da katacaksınız.

Bus driver 2008 inceleme : Bu oyunda inanılmaz bir sürüş keyfi sizleri hazır bekliyor, peki ya siz trafiğin en büyük toplu taşıma aracını kullanmaya hazırmısınız? cevabınız evet ise sizleri Bus driver 2008 oyununa davet ediyoruz. Oyunun en başında kendinize en yakın hissettiğiniz otobüsü seçip ardından ne çeşitli yol haritası seçeneği sunan bu oyunda haritanızı seçerek oyuna tam anlamıyla başlıyorsunuz. Oyundaki en ince detaylara sizlerde hayran kalacaksınız bunlardan bazıları geri vites sesi ve sinyal seslerine kadar düşünülmüş en kaliteli otobüs sürme oyunudur.

Otobüs kullanma oyunlarına fark açan özellikleri içerisinde barındıran Bus driver 2008 oyununda çok heyecanlı bir otobüs sürme macerası sizler için hazırlanmış. Oyundaki otobüsler oldukça fazla ilgi çekebilen ve olağan üstü gerçekçi kimliği ile dikkat çekmiyor değil. Oyunda siz kendi otobüsünü seçmek için açmış olduğunuz menüde okul taşıtlarından tutunda uzun yol otobüsü olan mükemmel özelliklere sahip bir otobüsü kontrol etmeye çalışacaksınız.

Bus driver 2008 oyunun da yoğun trafik içerisine girecek olduğunuz oyunda çok dikkatli olmalısınız çünkü yaptığınız her hatada halkı rahatsız edecek ve hayatınızın geçim kaynağı olan otobüste karşınıza çıkan bütün trafik kurallarına uymak zorundasınız eğer uymassanız halk sizi en kötü otobüs şoförü ilan eder ve müşteri bulamazsınız. Oyunda gerçek hayatımızdaki gibi ücretli taşımacılık yaparak geçimizi sağlamlaştırmak için çok büyük çabalar harcayacaksınız. Otobüs oyunu indirme linki arayan oyun severlerimize tavsiyemiz olan bu oyunu Bus driver 2008 oyunu indirme sayfamızdan indirebilir ve çok eğlenceli zaman geçirebilirsiniz.

Bus driver 2008 oyunu sistem gereksinimleri Bus driver 2008 oyunu indir

İşlemci : Core Duo 1.0 Ghz
Ekran Kartı : 256 MB
RAM : 512 MB veya üstü
Disk Alanı : 1 GB
DirectX : 9 veya üstü
Klavye ve mouse
Multiplayer oynamak için internet bağlantısı gereklidir.

Otobüs sürme oyunu indir

 

Otobüs oyunu indirmek için yandaki butona tıklayınız.

Otobüs oyunu tanıtım videosu :

GD Star Rating
loading...
Oyun indir | Oyunlar indir | Oyun indirme sitesi

Oyun Hakkındaki Görüşleriniz

Oyun indirmenin en kolay adresi Oyun indir sitemize abone olun!

CAPTCHA (Şahıs Denetim Kodu) Resmi
*

Yorum onaylama sistemi etkin; yorumunuzun yayınlanması biraz zaman alabilir.

 

Önemli Uyarı : Oyun indiren oyun severlerimizin indirecek oldukları oyunlar hakkındaki açıklamalarda bulunan oyunun kurulum ayrıntılarını okumalarını tavsiye ederiz. Oyunun tamamen indiğini görmeden siteyi terk etmeyiniz. Sizler için oyunun tüm ayrıntılarını burada paylaşıyoruz.