Pes 2014 Türkiye Süper Ligi indir

04 Nisan 2014 Yazan  
Kategori Genel Oyunlar, Oyun Yamaları

PES 2014 Spor Toto Süper Lig Yaması Pes 2014 Türkiye Süper Ligi indirPes 2014 Türkiye Süper Ligi yaması, evet arkadaşlar yanlış görmediniz, Pes 2014 oyunu yine bizi şaşırtmayı başardı. Bu şaşkınlık yine oyunun içerisinde Türkiye Süper Ligin olmayışıydı. Dünya futbol kulüpleri arasında yer başarısız ligleri bile yer alırken bizim ödüller alan adrenalin dolu ligimiz neden yok diyen Pes hayranları için arayıp bulduğumuz Pes 2014 Türkiye Süper Ligi yaması indir işlemi sorunsuz sunuyoruz. Mükemmel ötesi yeni özellikleri ile olağan üstü geliştirilmeleri ile akıl almaz eğlenceli zaman geçirmenin tadını gelin Pes 2014 Türkiye Süper Liginde yaşayın. Pes 2014 oyununa heyecan getiren bu yamada Pes 2014 Türkiye Süper ligin bütün takımlarını en ince ayrıntısına kadar görebilecek ve oynayabileceksiniz. İnanılmaz eğlenceli aksiyonları ile futbol heyecanını sizlere sunacak olan bu yama sizi inanılmaz futbol anlarına ortak olacaksınız.

Pes 2014 Türkiye Süper Ligi yaması incelemesi :

Oyun ilk çıktığında heyecanla oynamak için açtığımız Pes 2014 oyunu bizleri çok büyük hayal kırıklığına uğrattı. Pes 2014 Türkiye Süper Ligi gibi mükemmel bir ligin bu oyunda muhakkak yer alması gerekiyordu, nedeni ise dünya kulüpleri arasında sıralamaya giren Galatasaray, Beşiktaş, Fenerbahçe ve Trabzonspor gibi hemen hemen her yıl Avrupa şampiyonlar liginde yerini alan ve ayrıca Galatasaray gibi Avrupa futbol kayıtlara geçen Uefa kupası alma heyecanını yaşatan takımın olmasıdır. Artık Pes 2014 oyununda Türkiye Süper Ligi olup olmaması hiç önemli değil çünkü duyarlı çalışama yapan arkadaşlarımız böylesine kaliteli bir yamayı sizlere sunuyor. İyi eğlenceler dileriz.

Pes 2014 Türkiye Süper Lig yaması nasıl kurulur :

Bu yamayı kurmak için ilk önce Pes 2014 oyunun tamamen kapalı olmasına dikkat ediniz. Ardından atta vermiş olduğumuz Pes 2014 Türkiye Süper Ligi indirme linkinden indirmiş olduğunuz dosyayı, daha önce kurulumu yapmış olunan Pes 2014 oyunu dosyası içerisinde bulunan Data dosyasının içerisinde kopyaladıktan sonra, indirmiş olan dosya içerisinde bulunan kurulum exe dosyasını çalıştırın ve oyun üzerine kurun  ve işler tamam artık oyuna Pes 2014 Türkiye Süper Liginde oynamaya başlayabilirsiniz.

Pes 2014 Türkiye Süper Ligi yama özellikleri :PES 2014 Spor Toto Süper Lig Yaması gs Pes 2014 Türkiye Süper Ligi indir

  • Güncel yapılan transferler.
  • Yeni takım formaları.
  • Yeni krampon modelleri.
  • Süper lige özel maçlar.
  • Takımlara özel olarak geliştirilmeleri yapabileceksiniz.
  • Yanlış basılmış olan forma numara düzenlemeleri.
  • Oyuncu aksesuarları.
  • 100′den fazla yeni saha içi Türkçe özellikleri.
PES 2014 Spor Toto Süper Lig Yaması indir

Oyun Hakkındaki Görüşleriniz

Oyun indirmenin en kolay adresi Oyun indir sitemize abone olun!

CAPTCHA (Şahıs Denetim Kodu) Resmi
*

Yorum onaylama sistemi etkin; yorumunuzun yayınlanması biraz zaman alabilir.

 

Önemli Uyarı : Oyun indiren oyun severlerimizin indirecek oldukları oyunlar hakkındaki açıklamalarda bulunan oyunun kurulum ayrıntılarını okumalarını tavsiye ederiz. Oyunun tamamen indiğini görmeden siteyi terk etmeyiniz. Sizler için oyunun tüm ayrıntılarını burada paylaşıyoruz.