Pişti Oyunu Bedava indir

04 Aralık 2011 Yazan  
Kategori Küçük Oyunlar

Pisti Oyunu Bedava indir Pişti oyunu, Kart oyunlarının en sevilenlerinden olan Pişti oyunu ücretsiz oynama imkanıyla siz oyun severlerimiz için sitemizde yer veriyoruz. Pişti oyununu kart oyunları arasında en eğlencelisi ve kolay oynama seçenekleriyle sizlerin eğlence kaynağı olabilir.

Bir çok online pişti oynama sitelerinde oyunu oynayamıyor yada oyunlarda hile yapıldığını düşünemek sizi pişti oyunundan soğutuyorsa ve artıks sadece kendi kendinize oynamak istiyorsanız muhakkak bu pişti oyununu indirmelisiniz. Pişti oyununda kart rengi ve görsel olarak şekillerini değiştirebilirsiniz. Ayrıca bu oyun piyasadaki tüm pişti oyunlarının en güncel versiyonudur bütün özellikleri mevcuttur dilediğiniz renk seçenekleriyle ve ses düzeyi ile oyunu keyifle oynayabilirsiniz.

Sizlere ücretsiz sunduğumuz bu pişti oyununda oyunun kart dağıtma sesleri ve yanlış oynama ikazlarıyla pişti oynamaktan hem çok zevk alacaksınız hemde pişti oynamayı tam anlamıyla öğrenerek online pişti oyun sitelerine girip çok etkili sonuçlar alabilir ve arkadaşlarınızla çok daha fazla eğlenebilirsiniz. Masa oyunları hayranlarının en sık oynadıkları bu mükemmel oyunda zamanın nasıl geçtiğini anlamayacak ve kahve alışkanlıklarınızdan vazgeçeceksiniz. Bu oyundaki tüm kuralları belirlemek tamamen sizin elinizde ve diğer üç oyuncu bilgisayar tarafından oynanmakta yanlış anlamayın bilgisayar oyuncuları da oldukça takipçi ve zamanında atılan kartlarla sizi yenmelerine izin vermemelisiniz. Oyunun dosya boyutu oldukça küçük ve tüm pclerde rahatlıkla oynayabilirsiniz. Oyun indir butonuna tıklayarak oyunu sitemizden ücretsiz indirebilirsiniz. İyi eğlenceler dileriz. Pişti oyunu sorunsuz ve ücretsiz indirmenin en kolay avantajlarından sizlerde indirebilirsiniz.

Pişti indir linki yenilendi!

Pisti Oyunu Bedava indir

Pişti oyun-indir

 

Pişti oyununu indirmek için yandaki butona tıklayınız.

17 Oyunu İndirme Sayısı

Oyun indir | Oyunlar indir | Oyun indirme sitesi

Oyun Hakkındaki Görüşleriniz

5 Yorum yapılmış "Pişti Oyunu Bedava indir"

 1. Pişti oyna demişki 31 Mart 12 10:00 

  pişti oynu çok güzel.

 2. Metin eren demişki 06 Aralık 12 13:38 

  teşekürler.12

 3. pişti oyna demişki 03 Ocak 13 09:06 

  Teşekkürler güzel oyun.

 4. tuncay demişki 21 Temmuz 13 13:23 

  güzel oyun

 5. sıla demişki 16 Nisan 14 10:26 

  Çok guzelmi bir oyun

Oyun indirmenin en kolay adresi Oyun indir sitemize abone olun!

CAPTCHA (Şahıs Denetim Kodu) Resmi
*
 

Önemli Uyarı : Oyun indiren oyun severlerimizin indirecek oldukları oyunlar hakkındaki açıklamalarda bulunan oyunun kurulum ayrıntılarını okumalarını tavsiye ederiz. Oyunun tamamen indiğini görmeden siteyi terk etmeyiniz. Sizler için oyunun tüm ayrıntılarını burada paylaşıyoruz.