S2 Son Silah indir

15 Eylül 2013 Yazan  
Kategori Genel Oyunlar, Online Oyunlar

S2-Son-Silah-indirJoygame oyun yapımcı firmasının en popüler online oyunu olan ve sadece ülkemizde oynayan sayısı milyonlara ulaşan S2 Son Silah oyunu ile bugün karşınıza çıkıyoruz. Bu mükemmel oyunda görevleriniz bir hayli zor ama inanın çok eğlenceli yapıları ile sizleri oyunun hayranı yapabilecek kalitededir. Oyunda amacınız çok açık ama amaçlarınızı başarmak inanın çok zor olacaktır. Oyunun en başından en sonuna giden uzun bir yolculukta önünüzü kesen ve bölgeleriniz  içerisinde yasa dışı yollardan para kazanan mafyaların yanı sıra sokak çetelerinin kuyusunu kazmaya çalışacaksınız. Online yani çevrim içi oynayacak olduğunuz bu oyunda düşmanlarınız oldukça fazla acımasız ve çok güçlü silahlara sahip olduğundan sürekli dikkatli ilerlemek zorundasınız.

S2 Son Silah oyunu incelemesi :

Şehrin çok sayıda çetesi ve sokak hırsızlarının içerisinde kalacaksınız, nereye baksanız düşman ve nereye baksanızS2-Son-Silah-oyunu sürekli masum insanların canı yanıyor, bu göz yumacak değilsiniz. S2 Son Silah, içerisinde inanılmaz çok silah desteği ve akıl almaz karakter destekleri ile hazırlanmış olan günümüzün en kaliteli online MMOFPS tarzı oyunudur. Bu mükemmel oyunda sadece çeteleri öldürmek değil tabi ki aynı zamanda çete üyelerinin bir üyesi olabilir ve polisler tarafından yakalanmamak için kaçan ekiplerden olabilirsiniz. İster polis isterseniz isterseniz sokak çetesi olabilecek olduğunuz bu oyunu muhakkak sizlerde denemelisiniz. Oyunda çeteler grubu daha heyecanlı nedeni ise argo kelimeleri ile çevreye haykıran ilginç bir yapılarının yanı sıra eğlenceli karakterleri ile sizleri nefes kesen maceraya sürükleyecektir.

S2 Son Silah oyunu adı üstünde olduğu gibi zaten inanılmaz çok sayıda silahı bulunuyor ama böylesine farklı ve böylesine etkili silahları ilk kez görecek, kullanacaksınız. Oyunda çete üyelerinin belirli dövmeleri ile ayırt edebileceksiniz ve inanılmaz karşı savunma güçleri olduğundan karşı gelinmesi çok güç oluyor. Oyundaki polislerde bir o kadar güçlü yeteneklere sahip olduklarından bu denge anca seri olmakla alakalı değişkenlik gösterebiliyor. Çetelerde nasıl özel silahlar ve nasıl yetenekler varsa Polis kuvvetlerinde de aynı şekilde özel yasal silahlar ve özel yetişme timlerinden meydana gelmiş olan ekiplerden oluşmaktadır. Oyunda yakın savaş silahlarından tutunda uzun mevzi tek atış vurabilen silahlara kadar bulmak mümkün fakat bu oyunda seçtiğiniz silahı doğru yerde doğru zamanda kullanmanız çok önemli olduğunu söyleyebiliriz.

S2-Son-SilahOyunda şehrin bazı kuralları var eğer çete isen ve bu kurallara uymak zorundasın, yok ben uymak istemiyorum diyor şehrin ortamını bozmaya çalışıyorsan işte o zaman polisler seni yakalamaya başlar ve yakaladıklarında canını okuyacaklardır. Oyunda kendi kurallarınızı kendiniz koymaya çalışmalısınız ama bu hemen oyuna başlar başlamaz olmaz ilk önce haritayı iyi bilin ve ardından da harita üzerinde nereye nasıl bir saldırı yaparak gücünüze güç katmanın yollarını aramalısınız. S2 Son Silah oyunu indirme sayfamızdan indirecek olduğunuz bu mükemmel oyunun görüntü ve ses efektleri nefes kesen mücadelenin içerisine kadar götürecektir sizleri, cesaretinizi toplayın ve akıl almaz aksiyon ve çatışma ortamına kendinizi bırakınız. Nefes kesen silahlı saldırı oyunu olan bu oyunda sizleri bir çok hayrete düşürecek olan oyun ayrıntıları sayesinde oyundan vazgeçmeniz mümkün olmayacak. İyi eğlenceler dileriz.

S2 Son Silah oyun içi özellikleri :

 • Yeni polis ve çete karakterleri
 • Benzersiz çok sayıda silah çeşitleri
 • Kaliteli ve çok etkili grafikleri
 • Oyuna özel modlar

S2 Son Silah oyunu tanıtım videosu :

S2 Son Silah oyunu indirme sistem gereksinimleri :S2-Son-Silah-oyunu-indir

 • Ücretsiz Kurulum Dosyası
 • İşletim sistemi : XP/Vista/Win 7 / Win 8
 • İşlemci : Pentium IV 3,1 Ghz ve üzeri
 • Dosya Boyutu : 569.7 MB
 • Ram Bellek :  1 GB
 • Ekran Kartı :  512 MB
 • Oyun Yapımcı : Joygame
 • Eklenen Tarih : 15-09-2013
 • Yazar : Enes SADIÇ
 • Platformlar : PC
 • İndirilme sayısı : 3682
 • Multiplayer modu net bağlantısı gerektirir.
S2 Son Silah indir
GD Star Rating
loading...
Oyun indir | Oyunlar indir | Oyun indirme sitesi

Oyun Hakkındaki Görüşleriniz

Oyun indirmenin en kolay adresi Oyun indir sitemize abone olun!

CAPTCHA (Şahıs Denetim Kodu) Resmi
*

Yorum onaylama sistemi etkin; yorumunuzun yayınlanması biraz zaman alabilir.

 

Önemli Uyarı : Oyun indiren oyun severlerimizin indirecek oldukları oyunlar hakkındaki açıklamalarda bulunan oyunun kurulum ayrıntılarını okumalarını tavsiye ederiz. Oyunun tamamen indiğini görmeden siteyi terk etmeyiniz. Sizler için oyunun tüm ayrıntılarını burada paylaşıyoruz.