Soldner Secret Wars indir

Soldner-Secret-Wars-indirSoldner Secret Wars oyunu, aksiyon ve savaş oyunu severler için hazırlanan bu eşsiz oyunda çok sayıda düşman askeri ile müthiş bir savaşa tanıklık edeceksiniz.

Oyunda çok önemli birbirinden güçlü savaşçı karakterler ve mükemmel ötesi savaş mücadelesi edecek olduğunuz yeri haritasında geri sayıma başlayacak ve o kadar heyecanlı bir savaş oyunu oynayacaksınız ki adeta yerinizde duramayacaksınız. Soldner Secret Wars, oyununda daha çok Rpg tarzı oyun severler için hazırlanmış olan karakterlerin mücadelesine girmenin tadını çıkarmak için bu eşsiz oyunun ücretsiz sürümüyle harika zaman geçirmenin tadına varacaksınız.

Soldner Secret Wars incelemesi : Bu oyunda sayısız heyecanlı çeşitli savaş mücadelelerine girecek veSoldner-Secret-Wars-demo-download apansız eğlenceli savaş mücadelesi vereceksiniz. Bu oyunun özellikleri saymakla bitmez özellikle çok sayıda görevin oldukça fazla olduğunu söylemek istiyoruz, bu özellikler inanılmaz güçlere ve dayanışmalara dayalı sistemlerden oluştuğunu söyleyebiliriz. Soldner Secret Wars oyununda bulunan sistemler ise, ADS – İleri Destruction Sistemi, SWS – Söldner Silahlar Sistemi, AGS – Gelişmiş Hareket Sistemi, UCS – Birim Özelleştirme Sistemi, AFV – Gelişmiş Mücadele Araçları, CMM – Özelleştirilebilir Multiplayer Modu ve OCM – Online Komutanı Moduyla benzersiz bir oyun olan bu oyunda zamanın nasıl geçtiğini anlamayacaksınız. Soldner Secret Wars oyunun sistemleri ve tüm modlarında apansızca eğlenceli zaman geçirmeye çalışacak olduğunuz bu oyunun içerisinde gerçek zamanlı müthiş bir savaş oyunu oynayacaksınız.

Soldner-Secret-Wars-downloadAyrıca bu eşsiz oyunda online modunun da çok daha gerçekçi savaş taktikleri ve çok daha geliştirilmiş silahlarıyla cesaretin en fazlasının bulunduğu bir asker olarak görev yapacaksınız. Soldner Secret Wars oyunu gerçekten çok fazla gelişrilmiş ve yeni özelliklerle birleştirilmiş olması oyuncular için mükemmel ötesi savaşın içerisine girecek çıkmak için apansızca yaşam mücadelesi vermeye çalışarak zaman geçirmenin tadını çıkaracaksınız. Oyunda bulunan her sistemin ve her modun kendine göre özellikleri ayrı hazırlanmış, yani oyun esnasında size haritayı ve saldırı bölümleri birer ekip hazırlarken, savaşın başlatılması olduğu gibi savaş sonunda zafer çanlarını çalacak olan ekipte ayrı olan bir oyunda zaman geçirmek istiyorsanız sizlerde Soldner Secret Wars oyunu indirme sayfasından bu oyunu indirebilir ve oynayabilirsiniz. iyi eğlenceler dileriz.

Oyun içerisindeki temel özellikler ve sistem gereksinimleri

İşletim sistemi : XP/Vista/Win7/Win8
Dosya Boyutu : 2,9 GB
Ram Bellek : 1 GB
Ekran Kartı : 512 MB
Oyun Yapımcı : Jowood Games
Eklenen Tarih : 23-04-2013
Oyunu Yazan Editör : Enes SADIÇ
Platformlar : PC
Oyun indirme sayısı     : 652

Soldner Secret Wars oyunu ücretsiz kurulum dosyası

 Soldner-Secret-Wars-oyunu-indir
Soldner Secret Wars oyununu indirmek için butona tıklayınız.

Soldner Secret Wars tanıtım videosu

1 Oyunu İndirme Sayısı

Oyun indir | Oyunlar indir | Oyun indirme sitesi

Oyun Hakkındaki Görüşleriniz

Oyun indirmenin en kolay adresi Oyun indir sitemize abone olun!

CAPTCHA (Şahıs Denetim Kodu) Resmi
*
 

Önemli Uyarı : Oyun indiren oyun severlerimizin indirecek oldukları oyunlar hakkındaki açıklamalarda bulunan oyunun kurulum ayrıntılarını okumalarını tavsiye ederiz. Oyunun tamamen indiğini görmeden siteyi terk etmeyiniz. Sizler için oyunun tüm ayrıntılarını burada paylaşıyoruz.