Süpercan indir

Supercan-indirSüpercan, macera oyunu severler için hazırlanan bu mükemmel oyun ile çok eğlenceli zamanlar geçirebilirsiniz. Oyunda özellikle Görsel efektleri ve neşeli kimliği ile ilgi çekici olan Süpercan oyunu ile zamanın nasıl geçtiğini anlamayacaksınız. Oyundaki kahramanımızın adı Süpercan 8 yaşında ama zekasını mükemmel kullanabiliyor. Oyundaki kahramanımız çok zeki ve meraklı bir çocuk olup sürekli yeni ve değişik maceralar peşine koşmaktadır.

Çevresini keşfetmek bulunduğu aletlerle ilginç makineler yapmak onun için bir tutkudur.Kendi yaptığı lazer kılıcı ve uçmasını sağlayan roketi onun en büyük  silahlarıdır.

süpercan download

SüperCan oyunu incelemesi : Dünyanın geleceğini kurtarmak sizin elinizde olduğunu da asla unutmamalısınız. Oyundaki amacınız
ise gerçek hayatımızın da oldukça önemli konularından olan doğayı korumak ve mükemmel doğayla tertemiz yaşam sürdürmek için hemen harekete geçmeniz gerekiriyor. Düşman dediğimiz robotlar sürekli ağaçları ve güzelim meyvelere zarar vermektedir. Süpercanoyununda zamanınız gittikçe daralmaktadır. Oyunda sadece robotlarla savaş değil aynı zamanda ormanlara atılan çöpleri de toplayarak puanlar kazanacaksınız. Her süper kahramanın bir yardıma ihtiyacı vardır. Süper canın en büyük yardımcısı ise kardeşinin adı ise Canan’dır.

Türkiye’nin ilk süper çocuk kahramanı SüperCan, şimdide oyun severleri SüperCan 2’de doğayı kirletmeye çalışan robotlara ve arkasındaki gizli güce karşı amansız bir mücadeleye girişiyor. Bu muhteşem macerada SüperCan’ı yalnız bırakmayan kız kardeşi Canan, ona yardımcı oluyor. SüperCan 2 oyunu, kısa sürede çıkacak olduğunu bildiren oyun yapımcıları birbirinden eğlenceli yeni bölümleri ile sizlere muhteşem bir macera sunuyor. SüperCan ve süper arkadaşları doğayı yok etmek isteyen düşman robotlara karşı iş birliği yaparak savaşmaya karar verirler. Dünyanın geleceği tehlike altındadır ve doğayı korumak için hemen harekete geçmeliler. SüperCan ve dostları düşman robotlarla mücadele etmek için sizin desteğinize ihtiyaç duyacaktır.

süpercan-indirme-sayfası

Süpercan oyunu temek olarak doğa yaşam mücadelesine can vermek ve çevredeki ağaçları yok etmek isteyen düşman robotlara karşı küçük ama çok güçlü birlik kurarak savaşmak için yola çıkacaksınız. SüperCan’da oyun esnasında sizin için tehlikeli ve zararlı bölgelerde belirtiliyor ve o alanlara özellikle yaklaşmamaya özen göstermelisiniz. Bu şavaş da Süpercan tek başına savaşamaz bunu aklınızdan asla çıkartmamalısınız. Süpercan’ın arkadaşları ve var ve kesinlikle onlar da çok ihtiyacı olduğundan onları da unutmamanız gerekiyor. En büyük yardımcıları Hulk , Örümcek Adam ve , Iron Man de sizin her yardımınıza gelmektedir. Süpercan oyunun da oynayabileceğimiz karakterler kısıtlı ve sınırlı asla değil ve tam 10 çeşitli karakteriniz vardır bunlarda Spider Man, Hulk, Süper Can, Canan gibi bir çok doğa savaşçısı ile karşı karşıya kalacaksınız. Aksiyon ve macera oyunu severler için hazırladığımız Süpercan oyunu indirme sayfamızdan oyuna sizlerde başlayabilirsiniz. İyi eğlenceler dileriz.

Süpercan indirme linki yenilendi!

Süpercan sistem gereksinimleri ve Süpercan oyunu ekran görüntüleri  SuperCan-oyunu-indir

İşletim sistemi: Windows 2000/XP/Vista/7
İşlemci: Pentium 4 1.2 GHz
Bellek: 256 Mb
Sabit Disk:  500 Mb
Video Memory:  128 Mb
Ses Kartı: DirectX Uyumlu
DirectX: 9.0
Klavye & Fare

Süpercan oyunu indirmek için tıklayınız

 

Süpercan oyunu indirmek için yandaki butonu tıklayınız.

Süpercan oyunu tanıtım videosu :

23 Oyunu İndirme Sayısı

Oyun indir | Oyunlar indir | Oyun indirme sitesi

Oyun Hakkındaki Görüşleriniz

8 Yorum yapılmış "Süpercan indir"

 1. batuhan demişki 07 Ağustos 12 08:54 

  süpercandaeniyi benim

 2. burak demişki 07 Eylül 12 07:22 

  süpercanda 4 kere öldüm baştan sona kadr

 3. mehmetcan demişki 09 Eylül 12 17:27 

  indiriyom inşallah oynanır

 4. süpercanburada demişki 10 Ocak 13 13:24 

  güzel oyun

 5. süpercanburada demişki 10 Ocak 13 13:26 

  güzel bir oyun

 6. görkem demişki 02 Nisan 13 16:14 

  bence güzel oyun ben oynamadım ama kuzenimi izledim oyunu sevdim şimdi indiriyorum inşallah iner he bu arada lepyoplarda güzel oynanıyor oyun benimkide leptop e ne yapcaz oynacaz

 7. Ali demişki 09 Kasım 13 05:46 

  doğayı korumak

 8. beyza demişki 27 Ocak 14 13:49 

  haha 4 keremim baştan sona kadar bn birkere bile ölmedim en son bölüm develi bölüm süper

Oyun indirmenin en kolay adresi Oyun indir sitemize abone olun!

CAPTCHA (Şahıs Denetim Kodu) Resmi
*
 

Önemli Uyarı : Oyun indiren oyun severlerimizin indirecek oldukları oyunlar hakkındaki açıklamalarda bulunan oyunun kurulum ayrıntılarını okumalarını tavsiye ederiz. Oyunun tamamen indiğini görmeden siteyi terk etmeyiniz. Sizler için oyunun tüm ayrıntılarını burada paylaşıyoruz.