Supreme Commander 2 indir

Supreme Commander 2 indirSupreme Commander 2 oyunu, aksiyonlar ile dolu savaş oyunları son zamanlarda çeşitli oyunları ile oyun dünyasına heyecan katmaya devam ediyor. Sitemizde sizler için sürekli yeni oyunlar ve en iyi oyunları sunmaya devam ederken karşımıza çıkan bu mükemmel savaş oyununu sizlere sunuyoruz.

Supreme Commander 2, çeşitli aksiyonları ve savaş harekatlarının düzenlendiği en geniş ve en zengin robot savaş oyunu olmanın ayrıcalığını yaşamaktadır. Robot savaş oyunlarının en heyecanlı özelliklerinin vermiş olduğu eğlenceye kapılacaksınız.

İşletim sistemi : XP/Vista/Win7/Win8
Dosya Boyutu : 3 GB
Ram Bellek : 512 MB
Ekran Kartı : 128 MB
Oyun Yapımcı : SQUARC CNIX
Eklenen Tarih : 01-02-2013
Oyunu Yazan Editör : Enes SADIÇ
Platformlar : PC – Ücretsiz Sürüm
İndirilme sayısı             : 167

Supreme Commander 2 indirme sistem gereksinimleri

 Supreme Commander 2 oyunu indir
Supreme Commander 2 oyun-indirSupreme Commander 2 oyunu indirmek için butona tıklayınız.

Supreme Commander 2 inceleme : Bu oyunda şimdiye kadar hiç rastlamamış olduğunuz robot savaşçıları ile apansız bir savaş Supreme Commander 2 downloadmücadelesine gireceksiniz. Yeni ve çok güçlü tasarımlara sahip olan bu robotların bu kez silahları da çok güçlü etkiye sahip olduğunu söyleyebiliriz. Oyunun hikayesine göre robot ve çeşitli yaratıklar dünyasını keşif amaçlı giden kötü amaçlı bilim adamları bu robot dünyasını karıştırmak ve hatta yok etmek için elinden gelenin fazlasını yapıyorlar. Oyunda çeşitli ırklar bulunuyor ve bu ırklar iyi robotlar ve sonradan tasarlanan yok edici özellikleri olan güçlü savaşçı robotları kapsamaktadır. Supreme Commander 2 oyununda siz bu kezde iyi robot karakterlerinden olacak ve çeşitli dev robotları dünyanızı yıkma amaçlarından vazgeçireceksiniz. Dev düşman robotlarının yapay silahları çok etkili ve çok güçlü saldırılar yapmasını sağlıyor ama sizinde çok güçlü silahlarınızın olması sayesinde aksiyonlar ile dolu bir savaşın tam ortasında oyuna başlıyorsunuz.

Bilim adamları sürekli kötü amaçların peşinde olmaya devam ediyor onları durdurmak için ilk önce tüm düşmanlarınızı yok edecek ve Supreme Commander 2 demo indirkıyasıya bir savaş muharebesini kazanmak zorundasınız. Bu müthiş oyunun ilk serisini oynayan oyun severler çok daha iyi hatırlayacaklar ki dev robotlar ile apansız bir şekilde savaş modlarında yer alıyorduk bu kez Supreme Commander 2 oyunu ile inanılmaz gerçekçi robot savaş haritası ve çok etkileyici silahlar ve nefes kesen saldırı operasyon gereçleri ile harika zaman geçirebilecek olduğunuz bu oyunun Supreme Commander 2 oyunu indirme sayfasından ücretsiz indirebilirsiniz. Oyunun en önemli bölümlerinin ve en özelliklerini çok daha ayrıntılı bilgiye sahip olmak istiyorsanız bu oyunun tanıtım videosunu muhakkak izlemelisiniz. Son olarak oyunun grafiklerinden bahsetmek istiyoruz. Oyunun ilk versiyonunda da çok etkili grafikleri bulunuyor ama bazı eksiklikleri yüzünden oyuna erken veda etmek zorunda kalınıyordu. Supreme Commander 2 oyununda grafikleri oldukça özenle hazırlanmış ve çok heyecan verici haritası içerisinde eksiksiz bir oyun oynama deneyimi sunacaktır. İyi eğlenceler dileriz.

Supreme Commander 2 tanıtım videosu :

0 Oyunu İndirme Sayısı

Oyun indir | Oyunlar indir | Oyun indirme sitesi

Oyun Hakkındaki Görüşleriniz

Oyun indirmenin en kolay adresi Oyun indir sitemize abone olun!

CAPTCHA (Şahıs Denetim Kodu) Resmi
*
 

Önemli Uyarı : Oyun indiren oyun severlerimizin indirecek oldukları oyunlar hakkındaki açıklamalarda bulunan oyunun kurulum ayrıntılarını okumalarını tavsiye ederiz. Oyunun tamamen indiğini görmeden siteyi terk etmeyiniz. Sizler için oyunun tüm ayrıntılarını burada paylaşıyoruz.