Surgeon Simulator 2013 indir

26 Nisan 2013 Yazan  
Kategori Genel Oyunlar, Simulasyon Oyunları

Surgeon Simulator 2013 indirSurgeon Simulator 2013 oyunu, simülasyon oyunları hayranları için sitemizde yer verdiğimiz bu mükemmel oyunda zamanın nasıl geçiğini anlamayacak ve çok ilginç doktorlara hitap eden bölümleriyle hazırlanan oyun oynayacaksınız.

Dünyanın en zor mesleklerinden olan doktorculuk mesleğinin sizlere tam anlamıyla anlatabilen ve hatta çeşitli ameliyatlar yapmanıza izin veren bu oyuna hayran kalacaksınız. Hayallerinde Cerrah doktor olmak isteyen ve doktorluk merakıyla yanıp tutuşan oyun severler için sitemizde yer alan Surgeon Simulator 2013‘ün ücretsiz versiyonu sitemizden indirebileceksiniz.

Surgeon Simulator 2013 incelemesi : Bu simülasyon oyununda işiniz gerçekten zor ve hatta ihtimallere dayalı bir çok bölümüyle heyecan dolu anlar yaşamanın tedirgin anlarına ortak olacaksınız. Üstelik gerçek tam dizaynlı hastahanenin müthiş teknolojik ürünlerinden faydalanarak oynayacak olduğunuz bu oyunda zamanını anlamlı ve gerçekten öğretici bir oyunda geçirmenizi tavsiye ederiz. Surgeon Simulator 2013 oyunu inanılmaz gerçekçi ameliyat masaları ve inanılmaz gerçekçi ameliyatların üstesinden başarıyla gelerek hastaların canlarını kurtarmaya çalışacaksınız. Sandığınız çok daha riskli ameliyat olması gereken hastalar sizlerden çare bekliyor ama aynı zamanda süre bazlı olan bu oyunda zamanınızı çok iyi kullanaracak hastaların tedavilerini en şartlarda en hızlı şekilde gerçekleştirmeye çalışacaksınız. Simülasyon oyunlarının en yenilerinden ve en ilginçlerinden biri olan bu oyunu sizlerde oynamak istiyorsanız Surgeon Simulator 2013 oyunu indirme sayfasından bu oyunu ücretsiz indirebilir ve oynayabilirsiniz. İyi eğlenceler dileriz.

Oyun içerisindeki temel özellikler ve sistem gereksinimleri

İşletim sistemi : XP/Vista/Win7/Win8
Dosya Boyutu : 4 GB
Ram Bellek : 512 MB
Ekran Kartı : 256 MB
Oyun Yapımcı : Bossa studios
Eklenen Tarih : 26-04-2013
Oyunu Yazan Editör : Enes SADIÇ
Platformlar : PC
Oyun indirme sayısı     : 758

Surgeon Simulator 2013 oyunu ücretsiz kurulum dosyası

 Surgeon Simulator 2013 oyunu indir
Surgeon Simulator 2013-oyunu-indirSurgeon Simulator 2013 oyununu indirmek için butona tıklayınız.

Surgeon Simulator 2013 tanıtım videosu

3 Oyunu İndirme Sayısı

Oyun indir | Oyunlar indir | Oyun indirme sitesi

Oyun Hakkındaki Görüşleriniz

Oyun indirmenin en kolay adresi Oyun indir sitemize abone olun!

CAPTCHA (Şahıs Denetim Kodu) Resmi
*
 

Önemli Uyarı : Oyun indiren oyun severlerimizin indirecek oldukları oyunlar hakkındaki açıklamalarda bulunan oyunun kurulum ayrıntılarını okumalarını tavsiye ederiz. Oyunun tamamen indiğini görmeden siteyi terk etmeyiniz. Sizler için oyunun tüm ayrıntılarını burada paylaşıyoruz.