The Elder Scrolls V Skyrim indir

04 Ocak 2012 Yazan  
Kategori Genel Oyunlar, Strateji Oyunları

The Elder Scrolls V Skyrim indir The Elder Scrolls V Skyrim oyunu mükemmel bir strateji oyunu ve aynı zamanda harika bir savaş oyunudur. Bu müthiş oyunda ilginizi çekecek bir çok çeşit düşman var ve bu oyundaki düşmanları inanın başka hiçbir oyunda göremiyeceksiniz. Oyuna kara bir zindan mı desek eski çağlardaki acımasız zindan azaplarının yaşandığını tutsakların ve esirlerin tıkandıkları kuyulara benzer bir yerden sizi alıp idam tahtasına götürecekler tabikide bir  mahkum olarak ve oyunda tam burada başlıyor. Bir kamyonetin kasasında sizi resmen asmaya götürüyorlar fakat telaşlanmayın kurtalmak zor değil fakat yeri ve zamanı yakalamanız yeterli olacaktır. Başınızda bekleyen iğrenç görünümlü gardiyanların uyukladığı sıraları siz muhakkak hazır olmalısınız çünkü size yardımcı olacak bir büyücünün ince hatta çok ince fakat çok etkili bir çığlık atacak ve heryeri yerle bir edecek o sırada sizde bu olaydan faydalanarak zindandan ve acımasız gardiyanlarından kurtulacaksınız. The Elder Scrolls V Skyrim oyunda savaşmak ve kendi stratejinizle ilerlemek kolay değil fakat kolay olsa bu oyundan hiçbir zevk alamassınız.

The Elder Scrolls V Skyrim oyununun devamında idamdan kurtulduğunuzu unutmadan hızla şehirden şehirden uzaklaşmak için dağlara tepeleri aşmak için var güçünüzle oradan tüğmelisiniz unutmayın ki idam sizin için hiç vazgeçilmeyecektir. İlk başlarda karşınıza karlı dağlara çıkacak hem manzara olarak da çok güzel gerçekten doğa kaptırmayalım kendimizi koşmaya devam kaç kaç kaç diyoruz başka birşey demiyoruz yani heee bu arada kaçarken okunu ve kılıcınızı almayı asla unutmayın uzun yolunuzda size çok yardımcı olacaklar. Oyunda düşmanlarınıza karşı koyabileceğiniz çok çeşit kalkan ve sınırlı sayıda silahlar var fakat silahlar bu oyunun hakkından gelecektir. Daha bitmedi arkadaşlar çok detaylı ve size yardımcı olacak en kaliteli harita hizmetini sunmaktadır.

The Elder Scrolls V Skyrim oyununda dağlarda neredeyse karşınıza çıkmayan yaratık, kurt adam, tavşan, ayı, ve ejderhalar gibi güçlü korkusuz bir o kadar korkunç hayvanlar çıkacaktır.Oh oh ne güzel demeyin hayvanların karnı aç uyarmadı demeyin sonra sizi yerler kılıcı gırtlaklarına sokmalasınız ki karınları doysun sınırsız uykuya dalsınlar. Ayrıca ormanda karşınıza çıkabilecek her türlü canavar, yaratık ve hayvanlara karşı kullanabileceğiniz okunuzda var ama tavsiyemiz bu oku genelde uçan ejderhalara karşı kullanmalısınız.The Elder Scrolls V Skyrim oyununda mükemmel bir savaş içerisinde olacaksınız oyunda bir çok büyücü ve krallar var bunların hepsi ayarsız adamlar resmen değişik değişik düşmanlar çıkarıyorlar piyasa fakat korkmayın siz de çok güçlüsünüz ve yakarsınız dağları tepeleri bir nevi anlık da olsa düşmanlarınızdan kurtulabilirsiniz.

The Elder Scrolls V Skyrim oyunundaki yönettiğimiz krakterimiz ayrıca gerçek bir uzman dövüşcü gibi çok etkili birebir saldırıları da var ve gerçekten çok heyecanlanacaksınız. Flimlerdeki gibi akrobasi hareketleride yapabilen bu çılgın adamla oyun oynamaya bayılacaksınız. Oyunun diğer bir özelliği ise oyunun oynama tarzı hem FPS olarak da hem de TPS olarak oynayabilirsiniz.Oyununda bunun gibi bir çok özellikler ve çeşitli güçler var ilk başladığınızda belki zorlanacaksınız fakat oyunu öğrendiğinizde çok zevk alarak oynayacaksınız.

Oyunda mükemmel hizmetlerden biri olan ve bizlerin çok fazla dikkati çeken şehrin görüntülerine sizlerde hayran kalacaksınız sanki gerçek bir hayatın içerisinde nefes aldığınız hissedeceksiniz. Sadece şehir değil ormanlar, karlı dağlar ve şehir içerisindeki ve ormanlardaki tüm canlılar çok gerçekçi olması sizi zaman zaman hayrete düşürecektir. The Elder Scrolls V Skyrim oyununda bunun gibi ve çok daha fazlasını bulabileceğiniz konulara deyineceksiniz bizler çok daha fazla anlatıp sizlerin hevesini kırmak istemiyoruz. The Elder Scrolls V Skyrim oyunu sitemizden ücretsiz indirerek oynamaya hemen başlayabilirsiniz. İyi eğlenceler dileriz.

The Elder Scrolls V Skyrim oyunu indirme gereksinimleri The Elder Scrolls V Skyrim indir
İşlemci: Pentium4 1.5 GHz
Ram: 256 Mb
Sabit Disk: 2 GB
Video Belleği: 128 Mb
Ses Kartı: DirectX Uyumlu
DirectX: 9.0c
Klavye ve Mause

 

oyun indir

GD Star Rating
loading...
Oyun indir | Oyunlar indir | Oyun indirme sitesi

Oyun Hakkındaki Görüşleriniz

Oyun indirmenin en kolay adresi Oyun indir sitemize abone olun!

CAPTCHA (Şahıs Denetim Kodu) Resmi
*

Yorum onaylama sistemi etkin; yorumunuzun yayınlanması biraz zaman alabilir.

 

Önemli Uyarı : Oyun indiren oyun severlerimizin indirecek oldukları oyunlar hakkındaki açıklamalarda bulunan oyunun kurulum ayrıntılarını okumalarını tavsiye ederiz. Oyunun tamamen indiğini görmeden siteyi terk etmeyiniz. Sizler için oyunun tüm ayrıntılarını burada paylaşıyoruz.