The Walking Dead 400 Days indir

The-Walking-Dead-400-Days-indirThe Walking Dead 400 Days oyunu, aksiyon oyunu severler için tasarlanan bu oyunun içerisinde sizleri bambaşka yepyeni bir dünyanın içerisinde zaman geçirmenizi sağlayacak bir oyundur. Yeni çıkan sürümleri ve yeni hazırlanmış sehpalar üzerinde hazırlanan bu oyunun içerisinde geçirecek olduğunuz zamanı asla unutamayacaksınız. Gürcistan sınırlarında yaşanan insani dramı canlandıran Telltale Games yapımcı firması harikaları başarmış ve adeta gerçek hayatta yaşanan bu tür olayları canlandırmış. The Walking Dead 400 Days, diğer sürümlerine göre çok daha fazla aksiyon ve macera ile oyuncuları adeta gerçekçi bir oyun oynamaya davet ediyor.

The Walking Dead 400 Days incelemesi : Bu oyunda sizleri olağan üstü hazırlanmış olan görüntü kalitesi ve oyun içi seslendirmesi ile çok etkileyici bir hal almayı başarmış bir oyuna davet ediyor. Oyunun hikayesine göre oldukça uzun bir yola çıkan kahramanları ileride çok zorlanacakları bir zombi tuzağından habersiz ilerlemeye devam ediyorlar. İlginç durakları yol üzerinde görmeye başlıyorsunuz ve durakta artık çeşitli yaratıklar kendilerini göstermeye başlamasıyla önünüzü kesiyorlar. Zombilerin amaçları belli sizi yok etmek ve git gide tüm ülkeyi esi altına almak ama bir yandan da onları yok etmek için savaşan bir grubun olduğu görüyorsunuz, eğer hayatta kalmak ve savaşmak istiyorsanız kesinlikle o gruba dahil olmak zorundasınız. Oyunun daha öncelerinde küçük bir kasabayı esirleri altına alan zombiler 400 gün sonra çok büyük bir ilerleme gösteriyorlar ve tün vebaları tüm ülkeye sarmak için yola çıkıyorlar.

Onlarla savaşmak mı yoksa onlar gibi zombi olmak mı bunu siz oyunda kendiniz seçeceksiniz. Robert Kirkman adlı kahramanımız zombilere karşı öyle akıllı saldırıları var ki sizlerde oyunda başladığınızda hayranlıkla izleyeceksiniz. Oyunda silah çeşidi oldukça fazla ve çok fazla sayıda ölümcül şiddetli patlayıcıları barındırıyor, sadece oyunda doğru yerde doğru zamanda kullanarak onların üstesinden gelebilirsiniz. The Walking Dead 400 Days oyununda yenilikler olduğu gibi zenginleştirilmiş olan yetenekli karakterler dikkatleri üzerilerine çekiyorlar. Yeteri kadar silah, yeterli mühimmat ile inanılmaz aksiyonlar ve maceralara katılmak isteyenlerin yeni adresi olan The Walking Dead 400 Days oyunu indirme sayfasını sizlere sunuyoruz. Ücretsiz indirecek olduğunuz bu oyunu ücretsiz oynayacaksınız. İyi eğlenceler dileriz.

Oyunun tanıtım videosu

Oyunun videosunu izleyerek oyun hakkında çok net bilgiye sahip olabilirsiniz.

Oyunun genel özellikleri :

 • DLC ödüllü almış müthiş bir oyun serisi
 • Oyunda inanılmaz dram ve korku içerikleri görüntüleri
 • Oyun mükemmel tasarlanmış aksiyonları ve maceralar yer alıyor.
 • En kaliteli oyun görüntüleri ve ses efektleri
 • Ölümle burun buruna gelecek ve gerçekçi can kurtarma olaylarına katılacaksınız.
Oyunu Oynamak için önerilen sistem gereksinimleri :
 • İştetim Sistemi : Windows XP, Vista, Windows 7, Windows 8
 • İşlemci: İşlemci 3,1 GHz gibi
 • Ram Bellek: 2 GB RAM ile hiç donma yaşamadan oynayabilirsiniz.
 • Grafik: Nvidia GTX 275 veya AMD HD 5770 1 GB ile daha net bir savaş mücadelesi vereceksiniz.
 • DirectX ®: 9.0c özelliği çok önemli değil fakat son sürüm olması her zaman daha iyidir.
 • Sabit Disk: 6 GB alanı yeterli olacaktır.
 • Ses: Tüm ses kartlarıyla olağan üstü nefes kesen seslendirmesi ile oynayabilirsiniz.

Oyun hakkında detaylı bilgi ve özellikleri :

İşletim sistemi : XP/Vista/Win 7/Win8
Dosya Boyutu : 6 GB
Ram Bellek : 2 GB
Ekran Kartı : 512 MB
Oyun Yapımcı : Telltale Games
Eklenen Tarih : 17-07-2013
Oyunu Yazan Editör : Enes SADIÇ
Platformlar : PC
İndirilme sayısı             : 887
The-Walking-Dead-400-Days-oyunu-indir
The Walking Dead 400 Days-oyun-indir-butonuOyunu ücretsiz indirmek için butonu tıklayınız.

2 Oyunu İndirme Sayısı

Oyun indir | Oyunlar indir | Oyun indirme sitesi

Oyun Hakkındaki Görüşleriniz

Oyun indirmenin en kolay adresi Oyun indir sitemize abone olun!

CAPTCHA (Şahıs Denetim Kodu) Resmi
*
 

Önemli Uyarı : Oyun indiren oyun severlerimizin indirecek oldukları oyunlar hakkındaki açıklamalarda bulunan oyunun kurulum ayrıntılarını okumalarını tavsiye ederiz. Oyunun tamamen indiğini görmeden siteyi terk etmeyiniz. Sizler için oyunun tüm ayrıntılarını burada paylaşıyoruz.