The War Z indir

The War Z indirThe War Z oyunu, aksiyon ve savaş oyunlarının en yeni oyunlarından biri olan ve özellikleriyle oyuncuları kendine bağlayan yapısı sayesinde çok ilginç savaş sahnelerinde yer almak isteyenler için bu oyunu paylaşıyoruz.

The War Z,  oyununda korkusuz kahraman ve ona ait müthiş gelişime uğramış taktik mücadele desteğiyle donatılan silahlarla zombiler arasındaki apansız mücadelenin tadını çıkaracaksınız. Oyunda çok sayıda güçlü karakter desteği ve müthiş operasyona çıkma mücadelesi verebilecek olan zihni açık seri saldırıları anında gerçekleştirebiliyorlar. Oyunda hem bay hemde bayan savaşçı karakterleri bulunuyor ve bu karakterler kısa sürede çok büyük işler başarmaları adına çok etkili çalışmalar sonucu tasarlanmışlardır.

The War Z inceleme : Online oynama modları ve çeşitli tek oyuncu modlarıyla ses getiren bu mükemmel mücadelenin muhakkak sizlerde içerisine girmelisiniz. Bu oyunda da her zaman kötü rolleriyle artık kendilerinden iyice soğutanThe War Z download zombilere karşı apansız bir savaş mücadelesi içerisinde olacaksınız. Yeni kahramanlar yani yeni yüzler tanıyacak olduğunuz bu oyunda zengin cephanelik ve çok sayıda yardımcı araçlarla inanılmaz tehlikeli riskler taşıyan zombi, yaratık düşmanlarınızı yok etmeye çalışacaksınız. The War Z oyunundaki aksiyon sahneleri belki de daha önce hiç bir zombi savaş oyunlarında göremeyecek olduğunuz sahnelerini içerisinde sizler için barındırıyor. Oyunda teknolojinin tamamen öldüğü bir dünya içerisinde zombilerden kurtulmaya başaran fakat çok az bir zamanları kalan insanları kurtarmak için mücadele başlayacaksınız. Her şey yolunda iken bir anda şehri zombiler basar ve tüm insanların kanını içmek ve onları da kendilerine benzetmek için her bir yandan saldırıda bulunmaya başlarlar, kaçmayı beceremeyen insanların hepsi siz oyuna başladığınızda zaten düşmanınız olarak karşınıza çıkacak ve sizi yok etmek için sürekli saldırıda olacaklar.

The War Z oyunundaki karakterler özel yeteneklere ve çok atik sportmen kimlikleriyle tanınan özel ekipten oluşuyor The War Z demo downloadfakat oyunu tek oynamak istiyorsanız da bunun için ayrı bir seçenek bulunuyor ama tek başına bir çok zombi yaratıktan kurtulmak inanın çok zor olmuş bu oyunda. Oyundaki silahlara bakacak olursanız, genel savaş oyunlarındaki tüm silah koleksiyonunu burada da görebilirsiniz ama farklı özelliklere sahip oldukları gibi yok edici özellikleri bir hayli fazla olan silahları kullanmakta bu oyunda mümkündür. Oyunda amacınız hem zombi ve yaratıkları dünyadan kaldırmak hemde yaratıklardan kaçan henüz saldırıya uğramamış insanların hayatını kurtarmak için mücadele etmenin heyecanını yaşayacaksınız. Oyunun grafiklerine gelince oldukça üstün performans gösteren ve enfes bir savaş oyunu oynamanıza müsaade eden müthiş bir görüntü kalitesinin olduğunu söyleyebiliriz. Oyundaki harita tamamen kendine özel olduğu gibi oyun içerisinde ilerledikçe yenilen bir haritanın içerisinde savaşmak istiyorsanız The War Z oyunu indirme sayfamızdan bu oyuna ücretsiz sahip olabilirsiniz. iyi eğlenceler dileriz.

Oyun içerisindeki temel özellikler ve sistem gereksinimleri

İşletim sistemi : XP/Vista/Win7/Win8
Dosya Boyutu : 1 GB
Ram Bellek : 1 GB
Ekran Kartı : 512 MB
Oyun Yapımcı : The War Z Games
Eklenen Tarih : 05-04-2013
Oyunu Yazan Editör : Enes SADIÇ
Platformlar : PC
Oyun indirme sayısı     : 687

Unreal Tournament 3 ücretsiz kurulum dosyası

 The War Z oyunu indir
The War Z oyun-indirThe War Z oyunu indirmek için butona tıklayınız.

The War Z tanıtım videosu

101 Oyunu İndirme Sayısı

Oyun indir | Oyunlar indir | Oyun indirme sitesi

Oyun Hakkındaki Görüşleriniz

1 Yorum yapılmış "The War Z indir"

  1. KaTıL-PiRaNaa demişki 08 Nisan 13 13:15 

    oyunu oynamak indirme ve oynamak için oyuna nasıl kayıt olcam

Oyun indirmenin en kolay adresi Oyun indir sitemize abone olun!

CAPTCHA (Şahıs Denetim Kodu) Resmi
*
 

Önemli Uyarı : Oyun indiren oyun severlerimizin indirecek oldukları oyunlar hakkındaki açıklamalarda bulunan oyunun kurulum ayrıntılarını okumalarını tavsiye ederiz. Oyunun tamamen indiğini görmeden siteyi terk etmeyiniz. Sizler için oyunun tüm ayrıntılarını burada paylaşıyoruz.