Total War Rome 2 indir

Total-War-Rome-2-indirTotal War Rome 2 oyunu, strateji savaş oyunları ile sizlere mükemmel ötesi bir oyunda çok daha etkileyici bir oyun oynayacaksınız. Total War Rome oyunlarının ilk versiyonunu hatırlayacak olursanız eğer çok sayıda askeri ordunun ve birbirinden güçlü zaferlerin alındığı mekanlarda yer alıyorduk. Bu kez sizleri Total War Rome 2 oyununda çok daha geniş bir savaş haritası üzerinde kıyasıya heyecan verici özellikleriyle akıl almaz bir strateji oyunu oynama heyecanı yaşayacak olduğunuz bu oyunu sizlere sunuyoruz.

Total War Rome 2 incelemesi :

Bu oyun özellikleri içerisinde askeri, ekonomik ve siyasi yollarla da Total War Rome 2 downloadgörkemli imparatorluğa hakim olmanın gururunu yaşayacak olduğunuz bu oyunu sizlere sunuyoruz. Bu oyunda Roma’nın en şiddetli savaş mücadelelerinin yaşandığı yeni taktiklerle yeni savunma mücadeleleri ile düşmanlarınıza meydan okuyacaksınız. Roma imparatorluğu bu kez çok daha büyük bir bir savaşa hazırlandığı bu oyunda stratejik planlarınızı daha etkili kullanarak çok büyük bir savaş mücadelesine gireceksiniz. Askeri, ekonomik ve siyasi yolları tamamen ele alacak olduğunuz bu oyun içerisinde bütün kriterleri kontrol altına alıp kendi ordunuzu kendiniz güçlendirmeye çalışacaksınız. Oyunda orduların geneli sürekli farklı meslek çalışmalarına devam ediyor, size gelen yeni savaş raporlarına göre savaş kapıya dayandığını fark eden kral bir anda savaş canı çalıyor.

Total War Rome 2 demo downloadSavaş çanları Roma’yı inletmeye başladığında bütün askerler bir araya geliyor ve çalışmalar sonucu tasarlamış olmasının yanı sıra farklı ülkelerden satın alınan kılıç ve kalkan gibi savunma silahlarını ele alacak ve müthiş bir savaşa hazır olacaksınız. Total War Rome 2 oyununda savaş canlarının susması tamamen size bağlı yani düşmanlar topraklarınıza girdiğinde onları hızlıca temizlemek zorundasınız ama bu olay sandığınız kadar asla kolay olmayacaktır. Stratejik planları ve projeleri tamamen doğru uygulayabilen bu savaşı kazanacaktır. Oyunda kurallar belli kesinlikle sıra dışı ordu güçlerini inanılmaz derece zorlamak zorunda olduğunuz bu oyunu Total War Rome 2 oyunu indirme sayfasını sizlere sunuyoruz. İyi eğlenceler dileriz.

Oyun içerisindeki temel özellikler ve sistem gereksinimleri

İşletim sistemi : XP/Vista/Win7/Win8
Dosya Boyutu : 3,2 GB
Ram Bellek : 1 GB
Ekran Kartı : 512 MB
Oyun Yapımcı : Paradox Games
Eklenen Tarih : 14-04-2013
Oyunu Yazan Editör : Enes SADIÇ
Platformlar : PC
Oyun indirme sayısı     : 874132

Total War Rome 2 ücretsiz kurulum dosyası

 Total War Rome 2 oyunu indir
Oyunu indir Total War Rome 2 oyununu indirmek için butona tıklayınız.

Total War Rome 2 tanıtım videosu

4 Oyunu İndirme Sayısı

Oyun indir | Oyunlar indir | Oyun indirme sitesi

Oyun Hakkındaki Görüşleriniz

1 Yorum yapılmış "Total War Rome 2 indir"

  1. nurullah demişki 07 Temmuz 14 09:43 

    stratejik oyunları seviyorum

Oyun indirmenin en kolay adresi Oyun indir sitemize abone olun!

CAPTCHA (Şahıs Denetim Kodu) Resmi
*
 

Önemli Uyarı : Oyun indiren oyun severlerimizin indirecek oldukları oyunlar hakkındaki açıklamalarda bulunan oyunun kurulum ayrıntılarını okumalarını tavsiye ederiz. Oyunun tamamen indiğini görmeden siteyi terk etmeyiniz. Sizler için oyunun tüm ayrıntılarını burada paylaşıyoruz.