Total War Shogun 2 indir

16 Aralık 2011 Yazan  
Kategori Genel Oyunlar, Strateji Oyunları

Total War Shogun 2 indir Creative Assembly firmasının SEGA oyunları gibi piyasa sürdüğü Total War Shogun 2 oyununa sitemizde strateji oyunları kategorisinde yerini alıyor. Sega oyunlarını bilmeyen yoktur çok uzun zamandır oyun severlerin eğlenmesine ve çok heyacanlı zamanlar geçirmesine büyük derece yardımcı olan bu firma şimdi de Total War Shogun 2 oyunuyla sizlerin karşınıza çıkıyor. Bu oyunu oynamak gerçekten çok heyacan verici bir o kadar gerçekci olduğunu söylemeden geçmeyelim oyunda tamamen kullanıcı stratejisine bırakılmış özellikleri kullanarak düşmanlarınıza meydan okuyabilirsiniz. Total War Shogun 2 oyunu Japonya ülkesinin en şuanki en işlek kentlerinde geçen savaş mücadelelerine katılacaksınız. Strateji tabanlı olan bu oyunda unutmayın ki herşey sizin elinizde olacaktır bütün komuta ve emirler sizden çıkacaktır.

Total War Shogun 2 oyuna ilk başladığınızda karşınıza çıkan oyunu tanıtım videosundan oyunun ne kadar kaliteli olduğunu anlayacaksınız. Bu oyunda iki çeşit oyun tarzı var bunlardan biri tek kişilik oynama imkanı diğeri ise iki kişilik oyun oynama imkanı sağlamaktadır. Bize soracak olursanız tek oyuncu tarzını seçin ve oyuna kafalama dalın gerçekten çok eğleneceksiniz. Oyun Japonya da gerçekleşmekte evet doğru fakat eski tarihlerde bundan 100 yıl önceki yıllarda gerçekleşen krallık savaşlarına dahil olacaksınız. Sakin böle modern bir Jopanya yada harita gibi savaş alanı beklemeyin mızrak kullanan savaşcılardan zamanın ne kadar geride olduğunu anlatmaya yetiyor. Total War Shogun 2  oyununda sizlere çok yardımcı olacak olan mükemmel hazırlanmış harita sayesinde dileğiniz yere veya alana çok daha hızı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Oyunun ana ekranında tüm japonya yı ve adalarını kapsayan çok geniş ve harika detaylı haritalar sayesinde düşmalarınızı parçalayacaksınız. Total War Shogun 2 oyunundaki savaşlar iki ye ayrılmaktadır bunlar kara savaşları ve deniz savaşlarıdır. Her ikisi de çok zevkli ve çok etkileyici olarak muthiş hazırlamış gerçekten ve bu oyunda ikinci bir can hakkınız yok düşmanlarınızla çok korkunç bir savaşlar yapacaksınız düşmanlarınızın tuzaklarına düşmemeye çalışın bu oldukça güç hale geliyor gerçekten çünkü savaş durmak bitmek bilmiyor ardı arkası gelmeyen ve nefes kesen bir mücadele içinde olacaksınız aynı zamanda düşmanlarınızın ağına düştüğünüzde oyun bitiyor bunu istemiyorsanız stratejinizi çok sağlam tutmalısınız ve korkusuzca ilerlemelisiniz. Total War Shogun 2 oyununda aynı zamanda kurnaz olmalısınız düşmanlarına göz açtırmadan yok etmeye çalışırsanız oyunu çok kolay deşifre edebilirsiniz. Total War Shogun 2  oyununu oynamak isteyenler oyunu sitemizden ücretsiz indirebilirsiniz. Oyunu indirme linkine ”Oyun indir” butonuna tıklayarak ulaşabilirsiniz.

İyi eğlenceler dileriz.

Total War Shogun 2 oyunu indirme gereksinimleri Total War Shogun 2 indir

İşlemci: Pentium 3 ve üstü
Ram: 256 Mb
Sabit Disk: 1 GB
Video Belleği: 128 Mb
Ses Kartı: DirectX Uyumlu
DirectX: 9.0c
Klavye ve Mause

0 Oyunu İndirme Sayısı

Oyun indir | Oyunlar indir | Oyun indirme sitesi

Oyun Hakkındaki Görüşleriniz

Oyun indirmenin en kolay adresi Oyun indir sitemize abone olun!

CAPTCHA (Şahıs Denetim Kodu) Resmi
*
 

Önemli Uyarı : Oyun indiren oyun severlerimizin indirecek oldukları oyunlar hakkındaki açıklamalarda bulunan oyunun kurulum ayrıntılarını okumalarını tavsiye ederiz. Oyunun tamamen indiğini görmeden siteyi terk etmeyiniz. Sizler için oyunun tüm ayrıntılarını burada paylaşıyoruz.