World of Warplanes indir

World-of-Warplanes-indirWorld of Warplanes oyunu, uçak simülasyon oyunları arasında adını yeni yeni piyasaya duyuran ve ortaya çıkarmış olduğunu uçak savaş oyunu ile çok müthiş bir savaş oyunu oynamanızı sağlıyor. Bu kez çok daha sert cevap veren düşman uçaklarına karşı kendinizi korumaya çalışarak zamanınızı en şekilde geçirmeye çalışacak olduğunuz mükemmel bir oyundur.

World of Warplanes, içerisinde çok sayıda düşman uçağının bulunduğu bu oyunda çoğu zaman kendi plan ve projelerinizi hareket geçirecek onları topraklarınız üzerinden silmeye çalışacaksınız. Oyunda sadece savaş uçakları değil aynı zamanda tank, top ve uçak savaş silahları bulunan çeşitli savaş harekatlarına karşı olağan üstü bir hava taarruzu düzenleyeceksiniz.

World of Warplanes incelemesi : Bu oyunda uçak savaş oyunu sevelerin ilgisini bir hayli çekecek olan uçaklar ve sayısız mühimmat ile savaşmanın tadını çıkaracaksınız. Uçakları ve çeşitli savaş araçlarıyla sizleri apansızca savaşlara girmenizi sağlayacak olan bu oyunun içerisinde zamanın nasıl geçtiğini anlamayacak ve çok muhteşem eğlenceli anlara ortak olacaksınız. Bu oyunun en büyük özelliği online oynanabilmesi ve içerisindeki sayısız savaş uçaklarıyla çok daha gerçekçi savaşlarda yer almanızı sağlayabilmesidir. World of Warplanes oyunu yeni ve ilginç hava bombardıman altına alabilecek olduğunuz bir çok hedef bölgesi belirlenmiş olduğu gibi bu hedef bölgelerindeki askeri birliklere ait savunma kalkanlarını düşmesini sağlamak için savaşacaksınız.Bu oyun içerisinde sadece savaş uçaklarıyla değil aynı zamanda bir savaş uçağı gibi hızlı uçabilen ve inanılmaz güçlü ejderhalara karşı savaşmanın zorluklarının üstesinden gelmeye çalışacaksınız. Aksiyonları ve savaş sahneleriyle sizleri büyüleyecek olan bu oyunda online oynama moduna arkadaşlarınızı da davet ederek kıyasıya bir savaş operasyonu düzenleme heyecanına ortak olabilirsiniz. Uçak savaş oyunları meraklıları için paylaştığımız bu oyunu World of Warplanes oyunu indirme sayfasından oyuna hemen başlayabilirsiniz. İyi eğlenceler dileriz.

Oyun içerisindeki temel özellikler ve sistem gereksinimleri

İşletim sistemi : XP/Vista/Win7/Win8
Dosya Boyutu : 48 MB
Ram Bellek : 1 GB
Ekran Kartı : 512 GB
Oyun Yapımcı : Wargaming Game
Eklenen Tarih : 10-05-2013
Oyunu Yazan Editör : Enes SADIÇ
Platformlar : PC
Oyun indirme sayısı     : 368

World of Warplanes oyunu ücretsiz kurulum dosyası

 World-of-Warplanes-oyunu-indir
World of Warplanes-oyunu-indirWorld of Warplanes oyununu indirmek için butona tıklayınız.

World of Warplanes tanıtım videosu

3 Oyunu İndirme Sayısı

Oyun indir | Oyunlar indir | Oyun indirme sitesi

Oyun Hakkındaki Görüşleriniz

Oyun indirmenin en kolay adresi Oyun indir sitemize abone olun!

CAPTCHA (Şahıs Denetim Kodu) Resmi
*
 

Önemli Uyarı : Oyun indiren oyun severlerimizin indirecek oldukları oyunlar hakkındaki açıklamalarda bulunan oyunun kurulum ayrıntılarını okumalarını tavsiye ederiz. Oyunun tamamen indiğini görmeden siteyi terk etmeyiniz. Sizler için oyunun tüm ayrıntılarını burada paylaşıyoruz.