X-Men Origins Wolverine indir

X-Men Origins Wolverine indir X-Men Origins Wolverine, Sizi maceradan maceraya atlatabilecek ve eğlenceden eğleceye götürecek bir aksiyon oyunu arıyorsanız veya bulduğunuz aksiyon oyunları arasında karar veremiyorsanız hemen yardımcı olabiliriz mükemmel efektleriyle sizleri ekran başına kilitleyecek ve muthiş aksiyon sahneleriyle sizleri eğlenceye boğacak bu oyunu muhakkak oynamalısınız. X-Men Origins Wolverine oyunu çok detaylı ve özenle işlenmiş içerikleri sayesinde kendinizi gerçekten oyunun içerisinde hissedeceksiniz. Bu oyun daha ilk başlangıcında sizleri büyüleyecek gerçekten oyun girişinde tanıtım için hazırlanan video şovu ile sizleri karşılıyor oyunda çok fazla kan ve şiddet var ve mümkünse bu oyunu kan tutma gibi rahatsızlığı olanlar oynamasın lütfen çünkü gerçekten çok kanlı ve şiddet dolu sahneleri var ki akıllara zarar oyundaki kahramanların özellikleri genelde düşmanları keserek parçalayarak yok ediyorlar. Siz bunlarının en güçlü ve üzerine en çok görev yüklenen bir savaşçı olarak oyuna dahil olacaksınız.

X-Men Origins Wolverine oyunu incelemesi :

X-Men Origins Wolverine oyununda müthiş senaryolar dolu bu oyunda çok seri ve acımasız olmak zorundasınız. Oyunda sürekli bir aksiyon içerisinde olacaksınız özellikle düşmanlarınız çok etkileyici ve dikkat çekici gerçekten devasa boylarda ve manyak manyak hareketleri ve ateş güçleri oluyor bir çoğunun işleri güçleri sağa sola ateş açıp yakıp yıkmak güzel dünyamızı zindana çevirmek ve masum insanları öldürmek başka bir dertleri yok. Bu düşmanları polis ve askeri birlikler durduramamaktadır zaman geçdikçe dünyayı sarmaya çalışan bu düşmanaları durduracak tek kişi siz olacaksınız. X-Men oyunundaki kahramanımızı seçerek oyuna dahil olacaksınız sizin yardımınızla ilerleyen krakterimizin bir çok özelliği var bu özellikle düşmanı yok edecek kadar güçlü ve etkili hatta sizleri hayran bırakabilecektir.

X-Men Origins Wolverine oyunundaki kahramanımız çok seri aynı zamanda ellerine bağlı parmak üstü jiletleri çok keskin olduğunu bilmelisiniz özellikle düşman üzerine sıçrayarak gittiğinizde o kadar seri bir şekilde darbeler vuruyor ki aklınız hayaliniz durur düşmanın boynunu keserken monitörden uzak durmaya çalışınız çünkü kanlar fışkırdığında çok korkabilirsiniz bunu baştan söyleyelim. Bunun gibi çok daha fazla şiddetli senoryaları görmek ve oynamak için X-Men Origins Wolverine oyununu oynamaya hemen başlamalısınız. Aynı zamanda oyunu hem oynıcaksınız hemde yaptığınız muhteşem saldırıları yan kameralardan tekrarını izleyeceksiniz böylece çok daha farklı hareketleri canlı canlı izleyebileceksiniz. X-Men Origins Wolverine oyunu indirme linkinden oyuna ücretsiz sahip olabilirsiniz. Oyunun indirme linkine ulaşmak için ”Oyun indir” butonuna tıklayarak oyuna sahip olabilirsiniz.

X-Men Origins Wolverine indirme linki yenilendi!

X-Men Origins Wolverine oyunu indirme gereksinimleri  x-men origins wolverine indir

İşletim Sistemi : Windows Xp / Vista / 7
İşlemci : Pentium 4 ve üstü
Ram : 256 Mb
Boş alan : 2 Gb
Ekran Kartı : 128 Mb
Ses Kartı : Direct X
DirectX : 9 ve üzeri

Oyunu indir X-Men Origins Wolverine oyununu indirmek için yandaki butonu tıklayınız.

X-Men Origins Wolverine tanıtım videosu :

32 Oyunu İndirme Sayısı

Oyun indir | Oyunlar indir | Oyun indirme sitesi

Oyun Hakkındaki Görüşleriniz

1 Yorum yapılmış "X-Men Origins Wolverine indir"

  1. emre demişki 17 Temmuz 14 16:19 

    çok güzel

Oyun indirmenin en kolay adresi Oyun indir sitemize abone olun!

CAPTCHA (Şahıs Denetim Kodu) Resmi
*
 

Önemli Uyarı : Oyun indiren oyun severlerimizin indirecek oldukları oyunlar hakkındaki açıklamalarda bulunan oyunun kurulum ayrıntılarını okumalarını tavsiye ederiz. Oyunun tamamen indiğini görmeden siteyi terk etmeyiniz. Sizler için oyunun tüm ayrıntılarını burada paylaşıyoruz.